Jodła Julia 240 cm
  • Jodła Julia 240 cm
  • Jodła Julia 240 cm
  • Jodła Julia 240 cm
  • Wyprzedaż!
  • Obecnie brak na stanie

Jodła Julia 240 cm

270,60 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie Ilość
0 recenzje

Jodła Julia 240 cm

Jodła Julia – choinka z kategorii ekskluzywnych. Jest to wyjątkowe drzewko z uwagi na różnorodność gałązek. Jodła Julia składa się bowiem z dwóch typów gałązek. Część z nich jest bardzo smukła/wąska, gałązki te są w kolorze jasnej zieleni a ich igły mają około 2 cm długości. Ten rodzaj gałązki wygląda jak młody pęd. Pozostałe gałązki charakteryzują się już dłuższą igłą, gałązka przy skręcie ma krótkie igły w kolorze brązu ( około 5 mm), natomiast dłuższe igły ( długość około 4 cm) są w kolorze ciemnej i jasnej zieleni. Taka kombinacja kolorystyczna gwarantuje, że choinka wygląda naturalnie i prawdziwie. Co ważne, każda z koron choinki ma gęsto ułożone gałązki co sprawia, że drzewko jest gęste, bez prześwitów.


Modelowanie choinki:
Jodła Julia w wysokości 240 cm składa się z 4 części. Po wyjęciu choinki z opakowania
( pudełko kartonowe ) należy ją rozłożyć zgodnie z instrukcją załączoną do kartonu.
Istotną rzeczą jest poprawne złożenie stojaka, należy wykonać to w taki sposób, aby uniknąć uszkodzenia nóg i korpusu.

Pod żadnym pozorem nie należy stojaka montować w pozycji leżącej choinki ( w ten sposób może dojść do mechanicznego uszkodzenia korpusu stojaka poprzez jego wyłamanie). Gdy stojak będzie już zamontowany możemy przystąpić do złożenia pozostałych elementów choinki. WAŻNE! Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia.
Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, m.in. druty o różnych średnicach, od 1,0 mm do 2,8 mm. Dzięki temu gałęzie naszych choinek są sztywne, nie opadające a przy tym pozwalają na dowolne ich ułożenie według własnych upodobań.
UWAGA! W trakcie rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić szczególną uwagę na ostre elementy. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.


Aby dokładnie dokonać pomiaru choinki należy postępować według załączonej instrukcji:

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Jodła Julia dostępna jest również w wysokościach: 
120 cm, 150 cm, 180 cm , 220 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

JU240

Opis

Wysokość choinki:
240 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
150 cm
Ilość gałązek:
1009
Waga choinki ( z kartonem)
15,50 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
40 x 50 x 120
Ilość części choinki
4

16 innych produktów w tej samej kategorii: