Jodła Super Lux 120 cm
  • Jodła Super Lux 120 cm
  • Jodła Super Lux 120 cm
  • Jodła Super Lux 120 cm

Jodła Super Lux 120 cm

79,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje

Jodła Super Lux wysokość 120 cm

Jodła Super Lux – jest klasyczną choinką wykonaną tradycyjną metodą z folii PCV. Gałązki Jodły Super Lux mają długie igły w kolorze ciemnej i pośredniej zieleni. Dodatkowo dla uzyskania bardziej wiarygodnego, naturalnego efektu przy samym rdzeniu gałązki zastosowaliśmy przeplot brązowych igieł, dzięki którym gałązki zyskały na naturalności. Właśnie dzięki długiej igle i adekwatnej co do wysokości choinki ilości gałązek Super Lux jest choinka gęstą.

 

Montaż choinki

Super Lux jest choinką osadzoną na plastikowym stojaku. Jego korpus jest osadzony na pniu choinki, należy jedynie włożyć do niego nogi, które dołączone są do choinki. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

 

Po osadzeniu choinki na stojaku (nóg stojaka pod żadnym pozorem nie należy wkładać w pozycji leżącej choinki) gałązki choinki należy rozłożyć i wymodelować w taki sposób, aby osiągnąć najbardziej zadowalający nas efekt.
Jodła Super Lux 120 cm składa się z 2 części.

CO WAŻNE!!! Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy drut o różnej grubości od średnicy 1,0 mm aż do 2,2 mm / 2,5 mm  i 2,8 mm.

Dzięki temu możemy uzyskać odpowiednią sztywność gałązki co zapobiega jej opadaniu czy załamywaniu się przy zawieszaniu ozdób. 

UWAGA!!! Zważywszy na wykorzystanie w procesie produkcji elementów metalowych należy zwrócić szczególna uwagę i zachować należytą ostrożność przy rozkładaniu choinki.

                                           Jak poprawnie mierzyć choinkę:

                 

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Jodła Super Lux dostępna jest również w wysokościach:
100 cm, 150 cm, 180 cm, 220 cm , 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.SLU120

Opis

Wysokość choinki:
120 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
90 cm
Ilość gałązek:
116
Waga choinki ( z kartonem)
2,50 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
20 x 20 x 104
Ilość części choinki
2

16 innych produktów w tej samej kategorii: