DONICZKI Jest 69 produktów.

Aktywne filtry

Doniczka PCV Ø 14 WZ K

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG   Doniczka  PCV Ø  14 WZ K Dostępne kolory- złoto - opakowanie 50 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena dotyczy jednego opakowania. Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

35,06 zł Brutto

Doniczka PCV Ø 17 S

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka  PCV Ø 17 Dostępne kolory- złoto - opakowanie 100 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie 100 szt Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

79,95 zł Brutto

Doniczka PCV Ø 19 S

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka  PCV Ø 19 Dostępne kolory- złoto - opakowanie 100 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie 100 szt Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

94,71 zł Brutto

Doniczka PCV Ø 21 S

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka  PCV Ø 21 Dostępne kolory- złoto - opakowanie 100 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie 100 szt Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

115,62 zł Brutto

Doniczka PCV misa Ø 20V P

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV misa Ø 20 V Dostępne kolory- złoto - opakowanie na szt Cena jest za 1 szt Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

1,33 zł Brutto

Doniczka PCV Ø 15 S

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV  Ø 15 Dostępne kolory- złoto - opakowanie 100 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena za opakowanie Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

60,27 zł Brutto

Doniczka PCV cordoba mała

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV Cordoba mała - 20 sztuk w opakowaniu (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: grafit/biel/złoto/krem W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek. Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

29,52 zł Brutto

Doniczka PCV cordoba średnia

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem– 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV Cordoba średnia - 20 sztuk w opakowaniu (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: grafit/biel/złoto/krem W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

43,05 zł Brutto

Doniczka PCV focus duży

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV  Focus Duży - opakowanie 25 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: grafit/biel/złoto/krem/perła W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

73,80 zł Brutto

Doniczka PCV focus mały

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV  Focus Mały - opakowanie 25 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: grafit/biel/złoto/krem/perła W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

36,90 zł Brutto

Doniczka PCV focus średni

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV  Focus Średni - opakowanie 25 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: grafit/biel/złoto/krem/perła W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

53,81 zł Brutto

Doniczka PCV malutka Ø 13 S

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka malutka Ø 13 Dostępne kolory- złoto - opakowanie 100 szt. (minimalna ilość zamówienia) Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

49,20 zł Brutto

Doniczka PCV marbella duża

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV  Marbella Duża - opakowanie 25 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: grafit/biel/złoto/krem/perła W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek. Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

106,09 zł Brutto

Doniczka PCV marbella mała

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV  Marbella Mała - opakowanie 25 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: grafit/biel/złoto/krem/perła W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek. Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

78,41 zł Brutto

Doniczka PCV misa Ø 16 P

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV Ø 16 misa Dostępne kolory- złoto - opakowanie na szt. Cena za 1 szt Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

0,74 zł Brutto

Doniczka PCV misa Ø 18 P

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV misa Ø 18 Dostępne kolory- złoto - opakowanie na szt. Cena za 1 szt Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

0,96 zł Brutto

Doniczka PCV Ø 15 gazon z nogą wysoką

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV  Ø 15 Gazon z nogą Dostępne kolory złoto/grafit - opakowanie 50 szt. (minimalna ilość zamówienia) W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek. Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

90,41 zł Brutto

Doniczka PCV Ø 15 misa

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV  gazon Ø 15 Dostępne kolory złoto/grafit - opakowanie 50 szt. (minimalna ilość zamówienia) W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek. Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

52,28 zł Brutto

Doniczka PCV Ø 16 grawer P

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV  misa Ø 16 grawer. Dostępne kolory- złoto - opakowanie na szt. Cena za 1szt Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

0,81 zł Brutto

Doniczka PCV Ø 18 gazon z nogą wysoką

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV  Ø 18 Gazon Dostępne kolory złoto/grafit - opakowanie 50 szt. (minimalna ilość zamówienia) W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek. Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

102,71 zł Brutto

Doniczka PCV Ø 18 gazon M

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV gazon Ø 18 Dostępne kolory złoto/grafit - opakowanie 50 szt. (minimalna ilość zamówienia) W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek. Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

64,58 zł Brutto

Doniczka PCV Ø 21 gazon z nogą wysoką

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV  Ø 21 Gazon z nogą  wysoką Dostępne kolory złoto/grafit - opakowanie 50 szt. (minimalna ilość zamówienia) W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek. Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

136,53 zł Brutto

Doniczka PCV Ø 21 gazon

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV  gazon Ø 21 Dostępne kolory złoto/grafit - opakowanie 50 szt. (minimalna ilość zamówienia) W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek. Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

98,40 zł Brutto

Doniczka PCV testa mała

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV testa mała - opakowanie 25 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: grafit/biel/złoto W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

46,13 zł Brutto

Doniczka PCV testa duża

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV  Testa duża - opakowanie 25 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: grafit/biel/złoto W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

61,50 zł Brutto

Doniczka PCV sand Ø18 gazon z nogą wysoką

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka  PCV Ø  18 gazon z nogą Dostępne kolory - złoto /grafit - opakowanie 50 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Proszę w wiadomości do sprzedającego uwzględnić kolor...

102,71 zł Brutto

Doniczka PCV sand Ø 15 gazon z nogą niską

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka  PCV Ø  15 gazon z nogą niską Dostępne kolory - złoto - grafit - opakowanie 50 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Proszę w wiadomości do sprzedającego uwzględnić kolor...

83,64 zł Brutto

Doniczka PCV modena Ø 20 gazon

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka Modena PCV Ø 20 gazon Dostępne kolory - złoto /grafit/biały/szary - opakowanie 10 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Proszę w wiadomości do sprzedającego...

40,59 zł Brutto

Doniczka PCV modena Ø 23 gazon ze stopą niską

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka Modena PCV Ø 23 ze stopą niską Dostępne kolory - złoto /grafit/biały/szary - opakowanie 10 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Proszę w wiadomości do sprzedającego...

70,73 zł Brutto

Doniczka PCV modena Ø 23 gazon ze stopą wysoką

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka Modena PCV Ø 23 ze stopą wysoką Dostępne kolory - złoto /grafit/biały/szary - opakowanie 10 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Proszę w wiadomości do sprzedającego...

68,88 zł Brutto

Doniczka PCV luna 1 mała

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka Luna 1 PCV Dostępne kolory - złoto /grafit/biały/ - opakowanie 25 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu Proszę w wiadomości do sprzedającego uwzględnić kolor doniczki...

72,26 zł Brutto

Doniczka PCV luna 1/2

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka Luna 1/2 PCV Dostępne kolory - złoto/grafit/biały/ - opakowanie 25 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu Proszę w wiadomości do sprzedającego uwzględnić kolor...

53,81 zł Brutto

Doniczka PCV luna 2 duża

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka Luna 2 duża PCV Dostępne kolory - złoto/grafit/biały/ - opakowanie 25 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu Proszę w wiadomości do sprzedającego uwzględnić kolor...

99,94 zł Brutto

Doniczka PCV modena 60

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka Modena PCV 60 Dostępne kolory - złoto /grafit/biały/szary - opakowanie 10 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Proszę w wiadomości do sprzedającego uwzględnić kolor...

140,22 zł Brutto

Doniczka PCV flakon bratek Ø 23

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV flakon bratek 23   - opakowanie 5 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: czarny/biel W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

103,94 zł Brutto

Doniczka PCV flakon bratek Ø 19

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV flakon bratek 19   - opakowanie 5 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: czarny/biel W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

61,50 zł Brutto

Doniczka PCV flakon bratek Ø15

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV flakon bratek 15   - opakowanie 10 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: czarny/biel W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

84,87 zł Brutto

Doniczka PCV flakon bratek Ø 13

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV flakon bratek 13   - opakowanie 10 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: czarny/biel W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

60,27 zł Brutto

Doniczka PCV psia Ø 14

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV 14  - opakowanie 10 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: czarny/biel/złoto W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

29,52 zł Brutto

Doniczka PCV psia Ø 18

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV 18  - opakowanie 10 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: czarny/biel/złoto W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

45,51 zł Brutto

Doniczka PCV psia Ø 22

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV 22  - opakowanie 10 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: czarny/biel/złoto W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

78,72 zł Brutto

Doniczka PCV psia Ø 26

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV 26  - opakowanie 10 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: czarny/biel/złoto W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

114,39 zł Brutto

Doniczka PCV psia Ø 30

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV 30  - opakowanie 10 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: czarny/biel/złoto W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

150,06 zł Brutto

Doniczka PCV frisby mała

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka frisby mała PCV Dostępne kolory - złoto /grafit /biały/ - opakowanie 25 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu Proszę w wiadomości do sprzedającego uwzględnić kolor...

21,53 zł Brutto

Doniczka PCV frisby duża

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka frisby duża PCV Dostępne kolory - złoto /grafit /biały/ - opakowanie 25 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu Proszę w wiadomości do sprzedającego uwzględnić kolor...

43,05 zł Brutto

Doniczka PCV łódka mała

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV  łódka mała - opakowanie 20 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: grafit/biel/złoto W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

29,52 zł Brutto

Doniczka PCV łódka średnia

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV  łódka średnia - opakowanie 20 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: grafit/biel/złoto W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

41,82 zł Brutto

Doniczka PCV łódka duża

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV  łódka duża - opakowanie 20 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: grafit/biel/złoto W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

54,12 zł Brutto

Doniczka PCV Verona

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV Verona - opakowanie 25 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: złoto/grafit/biel W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

92,25 zł Brutto

Doniczka PCV gala mała

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka gala mała PCV Dostępne kolory - złoto/grafit/biały/ - opakowanie 10 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie 10 szt Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu Proszę w wiadomości do sprzedającego uwzględnić kolor...

28,29 zł Brutto

Doniczka PCV gala średnia

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka gala średnia PCV Dostępne kolory - złoto/grafit/biały/ - opakowanie 10 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie 10 szt Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu Proszę w wiadomości do sprzedającego uwzględnić...

43,67 zł Brutto

Doniczka PCV gala duża

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka gala duża PCV Dostępne kolory - złoto/grafit/biały/ - opakowanie 10 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie 10 szt Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu Proszę w wiadomości do sprzedającego uwzględnić kolor...

67,65 zł Brutto

Doniczka PCV szafir mały

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka szafir mały PCV  - opakowanie 10 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: czarny/biel/złoto W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęci

18,45 zł Brutto

Doniczka PCV szafir duży

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem– 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka szafir duży PCV  - opakowanie 10 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: czarny/biel/złoto W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

25,83 zł Brutto

Doniczka wkład

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Wkład Dostępne kolory - czarny/złoty - opakowanie 50 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie Uwaga: Kolor wkładu może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu Proszę w wiadomości do sprzedającego uwzględnić kolor wkładu

40,59 zł Brutto

Doniczka PCV decorra

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka decorra PCV Dostępne kolory - złoto /grafit /biały/perła - opakowanie 25 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za 25szt Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu Proszę w wiadomości do sprzedającego uwzględnić kolor...

64,58 zł Brutto

Doniczka PCV rondo

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV rondo - opakowanie 10 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: grafit/biel/złoto W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

68,88 zł Brutto

Doniczka PCV misa bratek Ø 23

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV misa bratek Ø 23  - opakowanie 10 sztuk (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: grafit/złoto/biel W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

33,21 zł Brutto

Doniczka PCV Venezja mała

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka venezja PCV Dostępne kolory - złoto /grafit /biały/ - opakowanie 50 szt. (minimalna ilość zamówienia) Cena jest za opakowanie Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu Proszę w wiadomości do sprzedającego uwzględnić kolor...

89,18 zł Brutto

Doniczka PCV kołnierz 17

UWAGA !!! KOSZTY DOSTAWY!!! koszt przesyłki indywidualnie ustalany po telefonicznym kontakcie z klientem – 1 PACZKA DO 30 KG Doniczka PCV - 50 sztuk w opakowaniu (minimalna ilość zamówienia) Kolor do wyboru: grafit/biel/złoto W informacji do sprzedającego zamieść wybrane kolory doniczek Uwaga: Kolor doniczki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu

42,44 zł Brutto