CYPRYS Jest 3 produktów.

CYPRYS

Aktywne filtry

Cyprys 1,0m

Cyprys: Oferowana dekoracja to ciekawe rozwiązanie całorocznej ozdoby. Idealnie sprawdzi się na niewielkich powierzchniach. Jest to propozycja dla tych, którzy cenią prostotę, oryginalność, a zarazem wielofunkcyjność, ponieważ cyprys może zostać ozdobiony jak tradycyjna choinka. Podstawa cyprysa schowana jest jutową chustę. Wysokość: 100 cm Występuje również w rozmiarach: 130 cm, 150 cm.  

72,00 zł Brutto

Cyprys 1,30 m

Cyprys: Oferowana dekoracja to ciekawe rozwiązanie całorocznej ozdoby. Idealnie sprawdzi się na niewielkich powierzchniach. Jest to propozycja dla tych, którzy cenią prostotę, oryginalność, a zarazem wielofunkcyjność, ponieważ cyprys może zostać ozdobiony jak tradycyjna choinka. Podstawa cyprysa schowana jest jutową chustę. Wysokość: 150 cm Występuje również w rozmiarach: 100 cm, 170 cm.  

108,00 zł Brutto

Cyprys 1,50m

Cyprys: Oferowana dekoracja to ciekawe rozwiązanie całorocznej ozdoby. Idealnie sprawdzi się na niewielkich powierzchniach. Jest to propozycja dla tych, którzy cenią prostotę, oryginalność, a zarazem wielofunkcyjność, ponieważ cyprys może zostać ozdobiony jak tradycyjna choinka. Podstawa cyprysa schowana jest jutową chustę. Wysokość: 150 cm Występuje również w rozmiarach: 100 cm, 130 cm.  

130,00 zł Brutto