Choinka mała 40 cm
  • Choinka mała 40 cm

Choinka mała 40 cm

12,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 12

Choinka mała wysokość 40 cm

Choinka mała na stojaku plastikowym:

Wersja choinki standardowej w małym rozmiarze. Choinka mała o wysokości 40 cm wyprodukowana jest z wysokiej jakości folii pcv, posiada trójkolorową igłę , przy skręcie gałązki krótkie brązowe igiełki, natomiast dłuższe igły są w jasnej i ciemnej zieleni.Takie połączenie nadaje choince naturalny wygląd. Z uwagi na swój niewielki rozmiar może stanowić dekorację biurek, witryn a nawet wnętrz samochodów.


Choinka mała w rozmiarze 40 cm osadzona jest na plastikowym stojaku o okrągłej podstawie.
Jest stabilna, posiada regularny kształt. Po wyjęciu choinki z opakowania, należy ją jedynie ustawić i wymodelować gałązki.
WAŻNE !!! Podczas modelowania choinki należy zwrócić uwagę na jej metalowe elementy z uwagi na to iż do produkcji choinki został wykorzystany drut.
(w naszej produkcji używamy drutów różnych średnic, począwszy od 1,0 mm po m.in. 2,8 mm ). Gałązki choinki są sztywne, nie załamują się i nie opadają, pozwalają na swobodne modelowanie ich kształtu. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Jak prawidłowo należy zmierzyć choinkę:


Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Choinka mała/ stojak dostępna jest również w wysokościach:
60 cm / 80 cm

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela).

CM40

16 innych produktów w tej samej kategorii: