Choinka mała śnieżona 80 cm
  • Choinka mała śnieżona 80 cm
  • Choinka mała śnieżona 80 cm

Choinka mała śnieżona 80 cm

34,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 34

Choinka mała śnieżona 80 cm

Choinka mała śnieżona na stojaku plastikowym:

Wersja choinki standardowej w małym rozmiarze. Choinka mała w rozmiarze 80 cm wyprodukowana jest z wysokiej jakości folii pcv, posiada dwukolorową igłę , w odcieniu jasnej i średniej zieleni. Choinka w późniejszych etapach produkcji pokrywana jest permanentnie sztucznym białym śniegiem. Jest on powiązany z klejem, dlatego nie obsypuje się i  nie wykrusza. Tak przygotowane drzewko wygląda bardzo naturalnie i  nie wymaga dużej ilości dekoracji.

 

Choinka mała w rozmiarze 80 cm osadzona jest na plastikowym stojaku o okrągłej podstawie. Jest stabilna. Po wyjęciu choinki z opakowania, należy ją jedynie ustawić i wymodelować gałązki. Podczas modelowania choinki należy zwrócić uwagę na jej metalowe elementy z uwagi na to iż do produkcji choinki został wykorzystany drut.
(w naszej produkcji używamy drutów różnych średnic, począwszy od 1,0 mm po m.in. 2,8 mm )
Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.


zdjęcie poglądowe:

Jak prawidłowo należy zmierzyć choinkę:

 

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Choinka mała śnieżona/ stojak dostępna jest również w wysokościach:
60 cm / 80 cm

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

CMŚ80

Opis

Wysokość choinki:
80cm
Średnica dolna choinki:
45cm
Ilość gałązek:
105

16 innych produktów w tej samej kategorii: