Choinka mała śnieżona 60 cm
 • Choinka mała śnieżona 60 cm
 • Choinka mała śnieżona 60 cm

  Choinka mała śnieżona 60 cm

  22,00 zł
  Brutto
  Ilość
  0 recenzje
  Poprzednia najniższa cena: 22

  Choinka mała śnieżona 60 cm

  Choinka mała śnieżona na stojaku plastikowym:

  Wersja choinki standardowej w małym rozmiarze. Choinka mała w rozmiarze 60 cm wyprodukowana jest z wysokiej jakości folii pcv, posiada dwukolorową igłę , w odcieniu jasnej i średniej zieleni. Choinka w późniejszych etapach produkcji pokrywana jest permanentnie sztucznym białym śniegiem. Jest on powiązany z klejem, dlatego nie obsypuje się i  nie wykrusza. Tak przygotowane drzewko wygląda bardzo naturalnie i  nie wymaga dużej ilości dekoracji.

   

  Choinka mała w rozmiarze 60 cm osadzona jest na plastikowym stojaku o okrągłej podstawie. Jest stabilna. Po wyjęciu choinki z opakowania, należy ją jedynie ustawić i wymodelować gałązki. Podczas modelowania choinki należy zwrócić uwagę na jej metalowe elementy z uwagi na to iż do produkcji choinki został wykorzystany drut.
  (w naszej produkcji używamy drutów różnych średnic, począwszy od 1,0 mm po m.in. 2,8 mm )
  Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.


  zdjęcie poglądowe:

  Jak prawidłowo należy zmierzyć choinkę:

   

  Opakowanie:

  Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

  Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

  Choinka mała śnieżona/ stojak dostępna jest również w wysokościach:
  40 cm / 80 cm

  Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

   

  CMŚ60

  Opis

  Wysokość choinki:
  60cm
  Średnica dolna choinki:
  35cm
  Ilość gałązek:
  66

  8 innych produktów w tej samej kategorii: