Choinki w pianie duo śnieżone 70cm
  • Choinki w pianie duo śnieżone 70cm
  • Nowy

Choinki w pianie duo śnieżone 70cm

134,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 134

Choinki w pianie duo śnieżone 70cm

Co sprawia że nasze choinki są prawdopodobnie najlepszym wyborem:

 

To, co nas charakteryzuje to wysoka jakość wykonania, dokładamy wszelkich starań aby nasze wyroby były najwyższej jakości. Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy drut o różnych średnicach aby uzyskać jak najlepszy efekt i trwałość dla produktu. W procesie produkcji wykorzystujemy drut o średnicy od 1,0 mm poprzez 2,2 mm / 2,5 mm do 2,8 mm. Dzięki wykorzystaniu drutów o różnych średnicach gałązki naszych choinek są sztywne, nie opadają i pozwalają na dowolne ich kształtowanie.
Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

 

Choinki w pianie duo: Zestaw dwóch choinek w jednej ozdobnej doniczce to urocze i praktyczne rozwiązanie, które dodaje podwójnej dawki świątecznego uroku do każdego wnętrza. Te dwie choinki, prezentujące się obok siebie, tworzą harmonijną kompozycję, która dodaje przytulności i świątecznego nastroju gdzie tylko zechcesz.

Dzięki umieszczeniu obu choinek w jednej doniczce, oszczędzasz miejsce i czas potrzebny na ich ustawienie, co czyni ten zestaw praktycznym i wygodnym wyborem. Dodatkowo, ozdobna doniczka nadaje całości wyjątkowego charakteru i sprawia, że zestaw dwóch choinek staje się elegancką dekoracją, która przyciąga spojrzenia i dodaje magii świątecznego czasu.

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

CHPDŚ70

Opis

Wysokość choinki:
70 cm (+ / - 3 %)
Średnica dolna choinki:
45 x 20
Ilość gałązek:
112
Waga choinki ( z kartonem)
3,3
Rodzaj stojaka:
doniczka

16 innych produktów w tej samej kategorii: