Sosna Verona na pniu 220 cm
  • Sosna Verona na pniu 220 cm
  • Sosna Verona na pniu 220 cm
  • Obecnie brak na stanie

Sosna Verona na pniu 220 cm

199,26 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie Ilość
0 recenzje

Sosna Verona na pniu 220cm srebrna

Sosna Verona na pniu:

Jest to choinka bardzo bogata i zdobna. Verona posiada trójkolorową igłę. Krótkie brązowe igły (około 5) mm stanowią podstawę gałązki, imitują naturalny pęd gałęzi, natomiast dłuższe igły ( około 4 cm) są zarówno w ciemnej jak i pośredniej zieleni. Są z folii matowej. Gałązki choinki Verona są bardzo różnorodne i w większości zdobione ( jedynie gałązki w głębi choinki są tradycyjne zarówno pod względem budowy ( cięcie bez szpica) jak i koloru ( bez zdobień).  Gałązki ścięte w szpic są dekorowane dwojako, bowiem część z nich posiada srebrny brokat wraz z szkłem dekoracyjnym, inne znów malowane są na biało farbą.  Brokat znajduje się również na gałązkach o szerszym zakończeniu ( nie szpic) Te gałązki posiadają igłę z grubej folii ( igły sztywne, dosyć twarde) w kolorze średniej zieleni. Sosna Verona posiada również naturalną szyszkę na której również osadzony jest srebrny brokat.


Część zielona choinki osadzona jest na naturalnym drewnianym pniu przytwierdzonym do stabilnego, drewnianego stojaka ( płyty) owiniętego naturalną jutową chustą.

 


Rozłożenie choinki:  Montaż jest bardzo prosty (dodatkowym ułatwieniem jest instrukcja dołączona do każdej choinki) Po wyjęciu choinki z kartonu należy osadzić część zieloną choinki na pniu. Następnie pozostaje jedynie rozłożyć i wymodelować gałęzie choinki według własnych zapatrywań.

Sosna Verona na pniu 220 cm składa się z 2 części.

Co sprawia, że nasze produkty są wyjątkowe:

Podstawą każdej naszej choinki są wysokiej jakości produkty z których wykonujemy drzewka. Aby nasze choinki były stabilne, a ich gałązki sztywne i nie uginające się do produkcji wykorzystujemy szeroką gamę drutów ( od 1,0 mm do 2,8 mm). Dzięki zastosowaniu różnych grubości drutu mogą Państwo liczyć, że gałązki choinek nie będą się odkształcać, deformować i uginać pod ciężarem ozdób. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

CO WAŻNE !!! Należy zachować szczególną  ostrożność podczas rozkładania i modelowania choinki z uwagi na ostre elementy.

 

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.
Pudełko w którym otrzymają Państwo Sosnę Verona na pniu posiada specjalne otwory które zapewniają cyrkulacje powietrza dzięki czemu naturalny pień ”oddycha” co zapobiega jego niszczeniu.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Sosna Verona na pniu jest również w wysokości 220 cm

 Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

VEP 220

Opis

Wysokość choinki:
220 cm ( + / - 3% )
Średnica dolna choinki:
104 cm
Ilość gałązek:
271
Waga choinki ( z kartonem)
11,00 kg
Wymiary Kartonu w cm:
30 x 30 x 120
Ilość części choinki
2
Wysokość pnia
85 cm

16 innych produktów w tej samej kategorii: