Jodła Zuza 220 cm
  • Jodła Zuza 220 cm

Jodła Zuza 220 cm

866,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje

Jodła Zuza 220 cm

Jodła Zuza: Propozycja z gatunku choinek PE.

Jodła Zuza jest choinką mix, to znaczy że jest zbudowana zarówno z gałązek klasycznych  z folii pcv  ( igły w kolorze średniej zieleni o długości około 2,5 cm) jak i nowoczesnych gałązek PE. Gałązki te maja bardzo niekonwencjonalną budowę, odbiegającą od klasycznych gałązek jodły czy sosny. Jej igły są mocno zróżnicowanej długości, dłuższe mają około 3 cm długości natomiast krótsze ( stanowiące przerwy między igłami dłuższymi) mają około 3 mm.
Gałązki klasyczne, foliowe, stanowią wypełnienie choinki, natomiast gałązki PE rozłożone są po zewnętrznej części choinki tworząc piękny efekt. Jodła Zuza jest choinką szytą nićmi, jest to nowoczesna metoda łączenia choinek dzięki której można wyeliminować czynnik kłucia choinki.

Jak poprawnie należy rozłożyć choinkę:

Po wyjęciu choinki z kartonu należy na jej dolna część nałożyć stojak ( w komplecie do każdej choinki)


zdjęcie poglądowe.


Po osadzeniu dolnej części choinki stabilnie na stojaku należy dołączyć pozostałe jej części i przystąpić do rozkładania i modelowania gałązek.
! Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, w tym szeroką gamę drutów od średnicy 1,0 mm aż po 2,8 mm. Dzięki takim połączeniom gałązki naszych choinek nie odkształcają się, nie załamują i nie opadają nawet pod ciężarem dużych ozdób. UWAGA!!!
Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na ostre elementy. Jodła Zuza 220 cm złożona jest z 4 części. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

 

 

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Jodła Zuza dostępna jest również w wysokościach: 
120 cm, 150 cm, 180 cm , 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

 

 

 

JZ220

Opis

Wysokość choinki:
220 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
135cm
Ilość gałązek:
979
Waga choinki ( z kartonem)
14,00 kg
Rodzaj stojaka:
metalowy
Wymiary Kartonu w cm:
35 x 35 x 120
Ilość części choinki
------

16 innych produktów w tej samej kategorii: