Sosna SMB 180 cm
  • Sosna SMB 180 cm
  • Sosna SMB 180 cm
  • -512,00 zł
  • - 512,00 zł

Sosna SMB 180 cm

1 042,00 zł
530,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 530

Sosna SMB 180 cm

Sosna SMB: Propozycja z gatunku choinek PE.
Jest to wyjątkowa i nieszablonowa choinka. Posiada ona bowiem bardzo realistyczne gałązki, do złudzenia przypominające naturalną sosnę. Igły Sosny SMB są długie kilkunasto centymetrowe, rdzeń gałązki jest w brązowym kolorze, niemalże 100 % imituje naturalne drzewo. Sosna SMB zbudowana jest z gałązek w trzech rozmiarach, aby zachować naturalną formę i kształt drzewka. Choinka wypełniona jest gałązkami tradycyjnymi z folii pcv w odcieniu średniej zieleni, o długiej około 4 cm miękkiej igle. W procesie produkcji wykorzystano metodę szycia gałązek.Sosna SMB w zestawie posiada stojak metalowy. Po wyjęciu choinki z kartonu należy osadzić stojak na jej pniu i stabilnie ustawić jej dolną część na podłożu tak, aby móc połączyć ze sobą pozostałe jej części. Po złożeniu choinki  należy przystąpić do rozkładania oraz modelowania jej gałązek.

Zarówno gałązki z folii pcv jak i gałązki PE można modelować według własnego uznania tak, aby otrzymać najbardziej pożądany kształt choinki. Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia.
Sosna SMB 180 cm złożona jest z 2 części. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Co zapewnia naszym choinkom wysoką jakość:

Każda z naszych choinek wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, m.in. drutów o różnych średnicach ( od 1,0 mm aż po 2,8 mm )  Właśnie dzięki zastosowaniu kombinacji różnej grubości drutu otrzymujemy gałązki sztywne, nie opadające i nie uginające się pod ciężarem ozdób. UWAGA!!! Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na ostre elementy.

  Poprawny pomiar choinki

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Sosna SMB dostępna jest również w wysokości: 
220 cm

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

SO180

Opis

Wysokość choinki:
180 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
110cm
Ilość gałązek:
204
Waga choinki ( z kartonem)
15,50 kg
Rodzaj stojaka:
metalowy
Wymiary Kartonu w cm:
35 x 35 x 120
Ilość części choinki
2

16 innych produktów w tej samej kategorii: