Sosna Nevada 120 cm
  • Sosna Nevada 120 cm
  • Sosna Nevada 120 cm
  • Nowy

Sosna Nevada 120 cm

233,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 233

Sosna Nevada 150 cm

Sosna Nevada: Propozycja z gatunku choinek PE.
Jest to choinka zbudowana zarówno z gałązek klasycznych ( folia pcv) jak i gałązek PE (polietylen) Gałązki klasyczne wykonane są z folii w ciemnym odcieniu zieleni przeplecione przy rdzeniu krótkimi igłami (około 5 mm) w kolorze średniego brązu. Tego typu gałązki stanowią wypełnienie choinki natomiast gałązki PE stanowią jej zewnętrzna część. Są one złączone z gałązkami tradycyjnymi metodą szycia, co eliminuje kłucie choinki.
Gałązki PE są dwukolorowe,  dół i środek gałązki są  w kolorze średniej zieleni natomiast końcówki gałązki są w kolorze jasnej zieleni. Sosna Nevada ma bardzo naturalny, realny wygląd.

Poprawne rozłożenie choinki:
Po wyjęciu choinki z kartonu w pierwszej kolejności należy poprawnie założyć stojak, aby móc połączyć z sobą wszystkie elementy choinki. Na pniu jest nałożony korpus do którego należy dołożyć nogi ( w komplecie z choinką) Ważną kwestia jest, aby nóg stojaka nie wkładać do korpusu w pozycji leżącej choinki. Wówczas pod niewłaściwym naciskiem może dojść do mechanicznego uszkodzenia stojaka.


Gdy dolna część choinki ustawiona jest stabilnie na stojaku należy dołączyć do nie pozostałe elementy i przystąpić do rozłożenia gałęzi choinki.
Po rozłożeniu można wymodelować gałązki według własnego uznania tak, aby uzyskać najbardziej pożądany kształt choinki.
! Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Sosna Nevada 150 cm złożona jest z 2 części.  Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

UWAGA !!! Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić szczególna uwagę na metalowe elementy.
Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, m.in. szeroką gamę drutów  o różnych średnicach ( od 1,0 m  aż po 2,8 mm) Dzięki zastosowaniu tego rodzaju drutów możemy uzyskać gałązki sztywne, nie opadające, i nie uginające się pod ciężarem nawet cięższych ozdób.

Poprawny pomiar choinki

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Sosna Nevada dostępna jest również w wysokościach: 
 180 cm, 220 cm, 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

 

 

NEV120

Opis

Wysokość choinki:
120 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
95
Ilość gałązek:
223
Waga choinki ( z kartonem)
4,5 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
20 x 20 x 120
Ilość części choinki
--------

16 innych produktów w tej samej kategorii: