Sosna Kanadyjska 150 cm
  • Sosna Kanadyjska 150 cm
  • Sosna Kanadyjska 150 cm
  • Obecnie brak na stanie

Sosna Kanadyjska 150 cm

259,53 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie Ilość
0 recenzje

Sosna Kanadyjska 150 cm

Sosna Kanadyjska: Propozycja z gatunku choinek PE. Bardzo naturalnie wyglądająca choinka, do złudzenia przypomina żywe drzewko. Jest ona zbudowana z gałązek mix, czyli tradycyjnych z folii pcv ( igły o długości około 3,5 cm w kolorze ciemnej i średniej zieleni przeplecione przy rdzeniu gałązki igłami w kolorze ciemnego brązu – długość około 5 mm) oraz gałązek PE ( gałązki dwukolorowe – dół i środek gałązki w kolorze średniej zieleni, górne partie gałązki w kolorze jasnej zieleni).

Gałązki klasyczne, foliowe stanowią wypełnienie choinki natomiast gałązki PE ( zastosowana metoda szycia gałązki nićmi) znajdują się po jej zewnętrznej części tworząc piękny, naturalny wizerunek choinki.


Jak poprawnie należy rozłożyć choinkę:

Po wyjęciu choinki z kartonu należy na jej dolna część nałożyć stojak ( w komplecie do każdej choinki) Korpus stojaka jest zamontowany na pniu choinki, jedyne co trzeba, to dołożyć nogi stojaka do korpusu. WAŻNE!!! Nóg stojaka nie montujemy na leżąco. Niewłaściwy nacisk na stojak może spowodować jego uszkodzenie.

zdjęcie poglądowe.

Po osadzeniu dolnej części choinki stabilnie na stojaku należy dołączyć pozostałe jej części i przystąpić do rozkładania i modelowania gałązek.
! Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, w tym szeroką gamę drutów od średnicy 1,0 mm aż po 2,8 mm. Dzięki takim połączeniom gałązki naszych choinek nie odkształcają się, nie załamują i nie opadają nawet pod ciężarem dużych ozdób.

UWAGA !!!
Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na ostre elementy. Sosna Kanadyjska 150 cm złożona jest z  2 części. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Poprawny pomiar choinki

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Sosna Kanadyjska dostępna jest również w wysokościach: 
120 cm, 180 cm, 220 cm , 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

 

 

SOK150

Opis

Wysokość choinki:
150 cm ( +/ - 3% )
Średnica dolna choinki:
96cm
Ilość gałązek:
302
Waga choinki ( z kartonem)
6,00 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
25 x 25 x 120
Ilość części choinki
-----

16 innych produktów w tej samej kategorii: