Jodła Gumiś 220 cm

713,40 zł
Brutto
Ilość

Jodła Gumiś 220 cm

Jodła Gumiś: propozycja z gatunku choinek PE.
Jest to Jodła złożona z gałązek mix, zarówno tradycyjnych z folii pcv jak i z gałązek PE (polietylen). Gałązki tradycyjne, foliowe posiadają igły w kolorze średniej zieleni, przeplecionej przy rdzeniu gałązki igłami w kolorze brązu. Pojedyncze gałązki PE umiejscowione są na zewnętrznej części gałęzi choinki. Są dwukolorowe, dół tipsa jest w kolorze ciemnej zieleni, natomiast góra tipsa w kolorze średniej zieleni co sprawia, że gałązka wygląda jak z młodym odrostem. Gałązki PE są zszyte nićmi z gałązką foliową ( nie kłuje).  Choinka z gałązkami PE jest niezwykle trwałą,  efektowna i do złudzenia  przypomina żywą choinkę.
Gałęzie naszych choinek są przytwierdzone do pnia na stałe, co jest bardzo wygodne i znacznie ułatwia rozkładanie i składanie sztucznej choinki.


Poprawne rozłożenie choinki:
W należytym rozłożeniu choinki będzie pomocna instrukcja dołączona do każdej z nich. Jodła Gumiś w rozmiarze 220 cm składa się z 4 części. Po wyjęciu z kartonu należy ostrożnie zamontować stojak.

Następnie, po ustawieniu stabilnie dolnej części choinki należy dołączyć pozostałe jej części i przystąpić do rozkładania i modelowania gałęzi. Zarówno gałązki z folii pcv jak i gałązki PE można modelować według własnego uznania tak, aby otrzymać najbardziej pożądany kształt choinki. ! Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Co zapewnia naszym choinkom wysoką jakość:

Każda z naszych choinek wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, m.in. drutów o różnych średnicach ( od 1,0 mm aż po 2,8 mm )  Właśnie dzięki zastosowaniu kombinacji różnej grubości drutu otrzymujemy gałązki sztywne, nie opadające i nie uginające się pod ciężarem ozdób. UWAGA!!! Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na ostre elementy.

Poprawny pomiar choinki

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Jodła Gumiś dostępna jest również w wysokościach: 
120 cm, 150 cm, 180 cm , 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

 GU220

Opis

Wysokość choinki:
220 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
130cm
Ilość gałązek:
1122
Waga choinki ( z kartonem)
12,00 kg
Rodzaj stojaka:
metalowy
Wymiary Kartonu w cm:
35 x 35 x 120
Ilość części choinki
4
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.