Sosna Iza 220 cm żurawina
  • Sosna Iza 220 cm żurawina
  • Sosna Iza 220 cm żurawina
  • Sosna Iza 220 cm żurawina
  • Sosna Iza 220 cm żurawina
  • -10%
  • - 10%

Sosna Iza 220 cm żurawina

314,00 zł
282,60 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 282.6

Sosna Iza 220 cm ŻURAWINA

Sosna Iza żurawina – choinka z kategorii ekskluzywnych.  Sosna Iza to nasza propozycja choinki dekorowanej. Zbudowana jest z gałązek o ciemnej, miękkiej igle ( około 4 cm długości) uzupełnionej brązowymi krótkimi igłami ( około 5 mm) przy samym rdzeniu gałązki ( dla dodania naturalnego efektu). Sosna Iza charakteryzuje się różnorodną budową gałązek. Część z nich ścięta jest w szpic. Właśnie te gałązki udekorowane są dwojako. Część z nich pomalowana jest białą farbą, natomiast pozostałe ozdobione są na końcach igieł malowanym szkłem, co daje efekt oszronienia gałązki.
Dodatkowym atrybutem choinki Sosna Iza są gałązki czerwonych owoców rozmieszczone tu i ówdzie na całej wysokości choinki.
Gałązki, które wypełniają choinkę w głębszych partiach maja tradycyjną klasyczną budowę, nie posiadają żadnych dodatkowych zdobień.


Jak poprawnie należy rozłożyć choinkę:

Aby bezproblemowo rozłożyć choinkę należy rozpocząć od złożenia stojaka aby móc stabilnie ustawić choinkę. Nogi stojaka ( dołączone do kartonu z choinką) należy dołączyć do korpusu ( przymocowany jest on do pnia choinki) w taki sposób, aby zapobiec jego uszkodzeniu.
Sosna Iza w rozmiarze 220 cm złożona jest z 3 części.
UWAGA!!! Nie należy montować stojaka w pozycji leżącej choinki.
Po ustawieniu części dolnej choinki stabilnie na podłożu należy dołączyć pozostałe elementy choinki i wówczas można przystąpić do rozkładania i modelowania drzewka. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.


Nasze choinki charakteryzują się wysoką jakością wykonania, do produkcji naszych wyrobów wykorzystujemy najlepsze materiały w tym szeroką gamę drutów. Aby zachować najwyższy standard korzystamy z drutów o różnych średnicach ( od 1,0 mm po 2,8 mm). Dzięki temu możemy zapewnić, że gałęzie naszych choinek będą sztywne, nie opadające, nie uginające się pod ciężarem ozdób choinkowych. Mimo to będzie można dowolnie modelować i układać gałązki choinki tak, aby osiągnąć najbardziej pożądany efekt.

WAŻNE !!! Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić szczególna uwagę na ostre elementy.

Poprawny pomiar choinki:


Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Sosna Iza perła dostępna jest również w wysokościach: 
120 cm , 150 cm, 220 cm, 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 IZ/Ż 220

Opis

Wysokość choinki:
220 cm
Średnica dolna choinki:
120 cm
Ilość gałązek:
535
Waga choinki ( z kartonem)
10,50 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
35 x 35 x 120
Ilość części choinki
3

16 innych produktów w tej samej kategorii: