Jodła Karolina 240 cm
  • Jodła Karolina 240 cm
  • Jodła Karolina 240 cm
  • Jodła Karolina 240 cm
  • Jodła Karolina 240 cm

Jodła Karolina 240 cm

236,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje

Jodła Karolina wysokość 240 cm


Jodła Karolina: Tradycyjna, klasyczna choinka, alternatywa dla wszystkich tych, którzy nie mają miejsca na rozłożyste szerokie choinki. Jodła Karolina to choinka wąska o budowie kolumnowej. Jodła Karolina przy swojej smukłej budowie zachowuje pożądany kształt i proporcje. Jest to choinka która sprawdzi się idealnie w mniejszych mieszkaniach, biurach etc.

Kolorystyka choinki: Dla zachowania naturalnego efektu do produkcji choinki Jodła Karolina zastosowaliśmy najwyższej jakości folie PCV w 3 wariantach kolorystycznych. Aby gałązka wyglądała jak najbardziej naturalnie przy samym splocie zastosowaliśmy krótkie brązowe igły imitujące naturalny pęd, natomiast dłuższe igły dla kontrastu są w kolorze zarówno ciemnej jak i jasnej zieleni. Takie połączenie kolorystyki igieł daje bardzo naturalny efekt.


Co sprawia że nasze choinki są prawdopodobnie najlepszym wyborem:

To, co nas charakteryzuje to wysoka jakość wykonania, dokładamy wszelkich starań aby nasze wyroby były najwyższej jakości. Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy drut o różnych średnicach aby uzyskać jak najlepszy efekt i trwałość dla produktu. W procesie produkcji wykorzystujemy drut o średnicy od 1,0 mm poprzez 2,2 mm / 2,5 mm do 2,8 mm. Dzięki wykorzystaniu drutów o różnych średnicach gałązki naszych choinek są sztywne, nie opadają i pozwalają na dowolne ich kształtowanie.
Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Gdy już otrzymamy choinkę – rozkładanie i modelowanie.

Samo rozłożenie choinki nie będzie stanowiło problemu, z uwagi na to, iż gałązki choinki są przymocowane na stałe go jej głównego pnia to od czego należy zacząć to osadzenie choinki na stojaku. Korpus stojaka jest przytwierdzony do choinki, jedynie należy umieścić w nim nogi które są w komplecie z choinką.
UWAGA!!! Ważne jest aby stojak złożyć należycie. Nigdy nie należy wkładać nóg do korpusu w pozycji leżącej choinki
. Jodła Karolina 240 cm składa się z 3 części.

Jak należy poprawnie dokonać pomiaru choinki:


Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Jodła Karolina dostępna jest również w wysokościach: 
120 cm, 150 cm, 180 cm , 220 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.
KA240

Opis

Wysokość choinki:
240 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
100 cm
Ilość gałązek:
674
Waga choinki ( z kartonem)
8,50 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
30 x 30 x 120
Ilość części choinki
3

16 innych produktów w tej samej kategorii: