Świerk Natura 220 cm
  • Świerk Natura 220 cm
  • Świerk Natura 220 cm
  • Świerk Natura 220 cm
  • -10%
  • - 10%

Świerk Natura 220 cm

325,00 zł
292,50 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 292.5

Świerk Natura 220 cm

Świerk Natura – choinka z kategorii ekskluzywnych. Jak sama nazwa wskazuje Świerk Natura ma bardzo oryginalny i rzeczywisty wygląd. Jest to choinka o sztywnej, krótkiej ( około 3 cm ) igle w kolorze średniej zieleni. Dodatkowym atutem gałązki jest brązowy przeplot przy skręcie gałązki ( średni odcień brązu). Gałązki mają klasyczny kształt i tradycyjne cięcie.


Rozłożenie choinki: Każda choinka posiada stojak w komplecie. Aby należycie ustawić choinkę należy na początek zamontować nogi stojaka w korpusie ( osadzony trwale na pniu choinki). Należy bardzo uważać podczas montażu nóg stojaka aby nie osadzać ich na leżąco, może to bowiem spowodować mechaniczne uszkodzenie stojaka. Gdy dolna część choinki jest już ustawiona stabilnie możemy dołączyć do niej pozostałe części choinki i przystąpić do rozkładania i modelowania gałązek choinki.
Świerk Natura w wysokości 220 cm składa się z 3 części.

W procesie produkcji wykorzystujemy różnego rodzaju materiały w tym druty o różnych średnicach dla zachowania jak najwyższej jakości wyrobu. W przypadku naszych choinek są to druty od średnicy 1,0 mm aż po 2,8 mm. Dzięki zastosowaniu szerokiej gamy drutów gałązki naszych choinek nie są wiotkie, miękkie, nie uginają się pod ciężarem ozdób, a w dalszym ciągu pozwalają na swobodne ich układanie i modelowanie.
Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Poprawny pomiar choinki:

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Świerk Natura dostępny jest również w wysokościach: 
180 cm, 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

 

ŚN220

Opis

Wysokość choinki:
220 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
130 cm
Ilość gałązek:
1088
Waga choinki ( z kartonem)
12,00
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
35 x 35 x 120
Ilość części choinki
3

16 innych produktów w tej samej kategorii: