Świerk Górski 170 cm
  • Świerk Górski 170 cm
  • Świerk Górski 170 cm

Świerk Górski 170 cm

176,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje

Świerk Górski 170 cm


Świerk Górski -  tradycyjna choinka w nietradycyjnym wydaniu, ponieważ nie jest osadzona na tradycyjnym stojaku a na naturalnym, żywym pniu.
Dzięki takiej budowie choinka wygląda bardzo naturalnie. Aby zwiększyć naturalny efekt choinki do jej produkcji wykorzystaliśmy najwyższej jakości folię PCV w trzech kolorach. Gałązki Świerka Górskiego przy samym skręcie maja krótkie brązowe igły ( imitacja żywego pędu) natomiast dłuższe igły wykonaliśmy z folii w kolorach ciemnej i jasnej zieleni dla uzyskania wyrazistego kontrastu.

Jak poprawnie rozłożyć choinkę Świerk Górski:
Świerk Górski w wysokości 170 cm składa się z 2 części. Po wyjęciu z kartonu należy umieścić część zieloną na pniu ( do którego stojak przymocowany jest permanentnie – stojak owinięty jest chustą jutową w naturalnym beżowym kolorze).


Następnie należy przystąpić do wymodelowania gałązek choinki według własnego uznania.
Podczas modelowania gałązek należy zwrócić szczególna uwagę na metalowe elementy choinki.
Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy różne rodzaje drutu. Dla uzyskania jak najlepszej jakości gałęzi, stosujemy drut od średnicy 1,0 mm poprzez 2,2 mm, 2,5 mm do 2,8 mm. Dzięki temu gałązki naszych choinek są sztywne, nie załamują się i nie opadają.

Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Jak poprawnie zmierzyć choinkę:


Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.
Pudełko w którym otrzymają Państwo Świerk Górski posiada specjalne otwory które zapewniają cyrkulacje powietrza dzięki czemu naturalny pień ”oddycha” co zapobiega jego niszczeniu.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!
Świerk Górski dostępny jest również w wysokościach: 
70 cm, cm, 120 cm, 150 cm , 210 cm.

 

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

ŚG170

Opis

Wysokość choinki:
170 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
65 cm
Ilość gałązek:
245
Waga choinki ( z kartonem)
7 kg
Rodzaj stojaka:
drewniany
Wymiary Kartonu w cm:
30 x 30 x 120
Ilość części choinki
2
Wysokość pnia
80 cm

16 innych produktów w tej samej kategorii: