Świerk Konrad 220 cm malowany biały
  • Świerk Konrad 220 cm malowany biały
  • Świerk Konrad 220 cm malowany biały
  • Świerk Konrad 220 cm malowany biały
  • Świerk Konrad 220 cm malowany biały
  • Świerk Konrad 220 cm malowany biały
  • Obecnie brak na stanie

Świerk Konrad 220 cm malowany biały

258,42 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie Ilość
0 recenzje

Świerk Konrad malowany biały 220 cm

Świerk Konrad  (malowany biały) to propozycja  z gatunku choinek ekskluzywnych.
Jest to choinka rozłożysta i gęsta. Charakteryzuje się krótką trójkolorową igłą.
Gałązki choinki Świerk Konrad malowany przy splocie gałązki maja bardzo krótkie brązowe igiełki ( około 5 mm długości) natomiast igły dłuższe ( około 3 cm długości) są w kolorze ciemnej i jasnej zieleni widocznie z sobą kontrastują co nadaje choince naturalnego wyglądu.
Co ważne, gałązki choinki są różnorodne pod względem budowy ( cięcia ), część z nich ma klasyczne zakończenie natomiast pozostałe są ścięte w tzw. ołówek (szpic). Gałązki zakończone w ten właśnie sposób są pomalowane na końcach biała farbą co powoduje, że choinka wygląda jakby była lekko oprószona śniegiem.  Tego rodzaju  dodatek nadaje choince charakteru.


Rozłożenie choinki:  Montaż jest bardzo prosty (dodatkowym ułatwieniem jest instrukcja dołączona do każdej choinki) Po wyjęciu choinki z kartonu należy na początek zmontować stojak ( korpus stojaka przytwierdzony jest do pnia choinki) poprzez zamocowanie nóg stojaka w korpusie.
UWAGA!!! Nigdy nie należy składać stojaka w pozycji leżącej choinki ( może to spowodować mechaniczne uszkodzenie korpusu).

Kolejnym krokiem po ustawieniu dolnej części choinki na stojaku będzie osadzenie pozostałych elementów. Następnie pozostaje jedynie rozłożyć i wymodelować gałęzie choinki według własnych zapatrywań.

WAŻNE !!! Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. W związku z tym aby gałęzie naszych choinek były sztywne, nieopadające ( a przy tym dające się układać i formować) wykorzystujemy szeroką gamę drutów od średnicy 1,0 mm aż do 2,8 mm.

Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić szczególną uwagę na metalowe elementy choinki. Świerk Konrad malowany 220 cm składa się z 3 części. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Pomiar choinki:

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Świerk Konrad malowany dostępny jest również w wysokościach: 
120 cm, 150 cm, 180 cm , 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

KOB220

Opis

Wysokość choinki:
220 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
125 cm
Ilość gałązek:
931
Waga choinki ( z kartonem)
11,50 kg
Wymiary Kartonu w cm:
30 x 30 x 120
Ilość części choinki
3

16 innych produktów w tej samej kategorii: