Choinka w pianie śnieżona 50 cm
  • Choinka w pianie śnieżona 50 cm
  • Nowy

Choinka w pianie śnieżona 50 cm

85,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 85

Choinka w pianie śnieżona 50 cm

Co sprawia że nasze choinki są prawdopodobnie najlepszym wyborem:

 

To, co nas charakteryzuje to wysoka jakość wykonania, dokładamy wszelkich starań aby nasze wyroby były najwyższej jakości. Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy drut o różnych średnicach aby uzyskać jak najlepszy efekt i trwałość dla produktu. W procesie produkcji wykorzystujemy drut o średnicy od 1,0 mm poprzez 2,2 mm / 2,5 mm do 2,8 mm. Dzięki wykorzystaniu drutów o różnych średnicach gałązki naszych choinek są sztywne, nie opadają i pozwalają na dowolne ich kształtowanie.
Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

 

Choinka Piana: Choinka w ozdobnej doniczce to urocze i praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie świąteczny nastrój, ale dysponują ograniczoną przestrzenią. Choinka ta może być doskonałym dodatkiem do biurka, stołu lub komody, dodając uroku i świątecznej atmosfery nawet najmniejszym pomieszczeniom.

Jej ozdobna doniczka nadaje jej wyjątkowego charakteru i sprawia, że może stanowić piękną dekorację przez cały okres świąteczny. Choinka w pianie jest również łatwa w przechowywaniu i przenoszeniu, co czyni ją praktycznym wyborem dla tych, którzy często podróżują lub zmieniają miejsce zamieszkania. Dodatkowo, taka choinka może być wspaniałym prezentem dla bliskich, dodając uroku i radości w czasie świąt. 

 

Poprawne wymierzenie choinki:

 

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

CHPŚ50

Opis

Wysokość choinki:
50 cm (+ / - 3 %)
Średnica dolna choinki:
25 cm
Ilość gałązek:
46
Waga choinki ( z kartonem)
2,2 kg
Rodzaj stojaka:
doniczka

16 innych produktów w tej samej kategorii: