Świerk Tomek 180 cm z/z
  • Świerk Tomek 180 cm z/z
  • Świerk Tomek 180 cm z/z
  • Świerk Tomek 180 cm z/z

Świerk Tomek 180 cm z/z

155,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje

Tomek świerk  wysokość  180 cm


Świerk Tomek – Jest to propozycja z kategorii choinek tradycyjnych. Nie mniej jednak jest choinką bardzo ciekawą z uwagi na nietypową kolorystykę igieł. Aby nadać charakteru modelowi Świerk Tomek, do jego produkcji wykorzystaliśmy między innymi dwukolorową folię PCV.  Wraz  z tradycyjną igłą w kolorze ciemnej zieleni ( folia matowa) występują igły z folii z/z ( folia błyszcząca) Igły z/z charakteryzują się tym, iż końcówka igły (1/4 ) ma kolor jasnej, soczystej zieleni ( folia błyszczy się) natomiast pozostała cześć igły ( ¾) jest w odcieniu średniej zieleni. Takie połączenie kolorystyczne sprawia, że choinka wygląda jak z młodym pędem.

Należyte rozłożenie choinki:

Rozłożenie naszych choinek jest bardzo proste. Gałązki choinki są przymocowane do jej pnia głównego na stałe, to co należy wykonać to na początek, to osadzić dolną część choinki na stojaku zgodnie z instrukcją  dołączona do choinki:


Korpus choinki osadzony jest u jej podstawy, należy jedynie założyć nogi stojaka i umieścić choinkę w pozycji pionowej. ( należy unikać montowania nóg stojaka w pozycji leżącej choinki). Następnie należy złączyć ze sobą koleje części choinki i przystąpić do rozkładania i modelowania gałęzi.
UWAGA!!! Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy szeroki wachlarz drutów, od średnicy 1,0 mm poprzez 2,2 mm/ 2,5 mm do 2,8 mm. W związku z tym należy zwrócić szczególną uwagę podczas rozkładania choinki właśnie na ostre elementy.
Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.
Świerk Tomek 180 cm składa się z 3 części.

Poprawne wymierzenie choinki:

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w karton zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Świerk Tomek dostępny jest również w wysokościach: 
120 cm, 150 cm, 220 cm , 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

TO180

Opis

Wysokość choinki:
180 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
110cm
Ilość gałązek:
299
Waga choinki ( z kartonem)
5,50 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
25 x 25 x 120
Ilość części choinki
3

16 innych produktów w tej samej kategorii: