Jodła AMELIA Śnieżona 180cm
  • Jodła AMELIA Śnieżona 180cm
  • Nowy

Jodła AMELIA Śnieżona 180cm

211,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 211

Jodła AMELIA Śnieżona 80 cm

Co sprawia że nasze choinki są prawdopodobnie najlepszym wyborem:

 

To, co nas charakteryzuje to wysoka jakość wykonania, dokładamy wszelkich starań aby nasze wyroby były najwyższej jakości. Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy drut o różnych średnicach aby uzyskać jak najlepszy efekt i trwałość dla produktu. W procesie produkcji wykorzystujemy drut o średnicy od 1,0 mm poprzez 2,2 mm / 2,5 mm do 2,8 mm. Dzięki wykorzystaniu drutów o różnych średnicach gałązki naszych choinek są sztywne, nie opadają i pozwalają na dowolne ich kształtowanie.
Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

 

Choinka Amelia: Szczupła choinka Amelia to nie tylko wyjątkowo eleganckie drzewko, ale również praktyczne i uniwersalne rozwiązanie dla każdego domu. Jej smukła sylwetka doskonale sprawdza się nawet w mniejszych pomieszczeniach, zajmując niewiele miejsca, a jednocześnie dodając świątecznego uroku. Dzięki solidnej konstrukcji i wykonaniu z materiałów wysokiej jakości, choinka Amelia jest trwała i łatwa w montażu, co sprawia, że jest idealnym wyborem dla każdego, kto poszukuje wygodnego rozwiązania na święta.

Zestawienie kilku choinek Amelia w różnych rozmiarach to jeszcze lepszy pomysł. Dzięki temu można stworzyć harmonijną aranżację świąteczną, dostosowaną do różnych pomieszczeń w domu. Większe drzewko może znaleźć swoje miejsce w salonie lub przed dużym oknem, podczas gdy mniejsze mogą udekorować kuchnię, hol czy sypialnię. Zestawienie różnych rozmiarów daje również możliwość eksperymentowania z dekoracją i tworzenia unikatowych kompozycji, które podkreślą wyjątkowy charakter każdego wnętrza.

Dodatkowo montaż choinki Amelia jest niezwykle prosty. Wystarczy włożyć drzewko w przygotowany otwór w ozdobnej donicy i od razu można poczuć świąteczny klimat!

 

Poprawne wymierzenie choinki:

 

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

AMŚ180

Opis

Wysokość choinki:
180 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
52 cm
Ilość gałązek:
251
Waga choinki ( z kartonem)
5,7 kg
Rodzaj stojaka:
doniczka
Wymiary Kartonu w cm:
25 x 25 x 120

16 innych produktów w tej samej kategorii: