Choinka mała w donicy
  • Choinka mała w donicy
  • Wyprzedaż!
  • -5,00 zł
  • - 5,00 zł

Choinka mała w donicy

24,00 zł
19,00 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 19

Choinka mała w donicy 60cm (+/-5%)

Choinka mała w donicy:

Wersja choinki standardowej w małym rozmiarze, osadzonej w donicy. Takie połączenie nadaje choince naturalny wygląd. Z uwagi na swój niewielki rozmiar może stanowić dekorację biurek, witryn a nawet wnętrz samochodów.


Choinka mała w rozmiarze 60 cm osadzona jest w plastikowej, zalanej betonem donicy o efektownym kolorze.
Jest stabilna, posiada regularny kształt. Po wyjęciu choinki z opakowania, należy ją jedynie ustawić i wymodelować gałązki.

WAŻNE !!! Podczas modelowania choinki należy zwrócić uwagę na jej metalowe elementy z uwagi na to iż do produkcji choinki został wykorzystany drut.
(w naszej produkcji używamy drutów różnych średnic, począwszy od 1,0 mm po m.in. 2,8 mm ). Gałązki choinki są sztywne, nie załamują się i nie opadają, pozwalają na swobodne modelowanie ich kształtu. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.


Jak prawidłowo należy zmierzyć choinkę:


Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela).

CMD060

Opis

Wysokość choinki:
60cm
Ilość gałązek:
35
Rodzaj stojaka:
donica
Waga choinki
2,5kg

8 innych produktów w tej samej kategorii: