PROMOCJE Jest 11 produktów.

Aktywne filtry

  • Wyprzedaż!

Jodła Karolina Biała Śnieżona 2,20m

ZDJĘCIE POGLĄDOWE!!!!!!!!!!!!!! JODŁA KAROLINA BIAŁA ŚNIEŻONA wysokość 2,20 m Jodła naturalna w kolorze białym z gałązkami o krótkiej igle pokryta sztucznym śniegiem. Choinka wąska, idealna do małych mieszkań oraz niedużych biur.  Uwaga : kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Stojak w komplecie do każdej choinki !!!!!!!!!!!

61,50 zł Brutto
  • Wyprzedaż!

Choinka mała 0,50m

ZDJĘCIE POGLĄDOWE!!!!!!!!!!!!!! Choinka mała wysokość 0,50m Choinka mała idealnie nadająca się na biurko lub stolik, do pokoiku dziecięcego itp. W komplecie stojak plastikowy z trzema nóżkami lub stojak miseczka. Przy zamówieniu kilku sztuk – opakowanie zbiorcze. Uwaga: kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu.

6,15 zł Brutto
  • Wyprzedaż!

Sosna Nevada jasna 1,80 m

Sosna Nevada jasna wysokość 1,80m  Sosna naturalna bardzo ładna i przypominająca naturalną choinkę. Zbudowana z gałązek foliowych (pcv) oraz gałązek PE (MIX) Uwaga : kolor choinki może odbiegać od tego przedstawionego na zdjęciu. Stojak w komplecie do każdej choinki !!!!!!!!!!! ZDJĘCIE POGLĄDOWE!!!

282,90 zł Brutto
  • Wyprzedaż!

Świerk Syberyjski 1,50 m

Świerk Syberyjski 1,50 m Świerk naturalny  przypominający choinkę żywą. Zastosowana technologia połączenia tradycyjnych gałązek  foliowych (pcv) z  gałązkami PE pozwala na otrzymanie produktu bardzo wysokiej jakości, długotrwałego i odpornego na zagniecenia.  Wykonana najnowszą technologią owijania gałęzi nićmi, co zapobiega efektowi :"kłucia" choinki.  Jest 100% bezpieczna dla otoczenia. Uwaga...

147,60 zł Brutto
  • Wyprzedaż!

Girlanda 2,70 m

Girlanda  270 cm Girlanda zbudowana jest z 120 gałązek i ma długość 270 cm. Igły girlandy są w kolorze jasnej i ciemnej zieleni z krótkimi brązowymi igłami przy rdzeniu girland. Można ją dowolnie modelować względem własnych upodobań. Idealnie sprawdzi się jako dekoracja balustrad, kominków etc. Produkt z przeznaczeniem do wnętrz.

18,45 zł Brutto