Sosna Sylwia 220 cm
  • Sosna Sylwia 220 cm
  • Sosna Sylwia 220 cm
  • Obecnie brak na stanie

Sosna Sylwia 220 cm

273,31 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie Ilość
0 recenzje

Sosna Sylwia wysokość 220 cm

Sosna Sylwia – choinka ekskluzywna. Ten model choinki zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Jest to choinka bardzo gęsta i rozłożysta. Jej charakterystyczną cechą są gałązki ścięte w szpic.  Sam szpic, ścięcie ma około 5 cm długości. Przy samym pniu znajdują się gałązki wypełniające o klasycznej budowie ( bez ścięcia w ołówek.  Gałązki Sosny Sylwia posiadają bardzo różnorodna długą igłę. Aby gałązka wyglądała naturalnie przy skręcie występują krótkie brązowe igiełki ( mają około 5 mm) natomiast dłuższe igły ( o długości około 4 cm) występują w odcieniu zieleni ciemnej i pośredniej, część igieł jest z ciemnej błyszczącej folii co powoduje, że choinka delikatnie połyskuje.

Poprawny montaż choinki:

Po wyjęciu choinki z kartonu, należy na początku poprawnie zmontować stojak. Korpus choinki przytwierdzony jest do jej pnia, należy jedynie delikatnie zamontować w nim nogi ( w komplecie). Pomocna będzie instrukcja dołączona do choinki.
Ważne jest aby stojaka nie montować w pozycji leżącej choinki, może to spowodować wyłamanie nóg z korpusu. Sosna Sylwia w rozmiarze 220 cm składa się z 4 części.


Modelowanie choinki:

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze choinki były jak najlepszej jakości, dlatego do ich produkcji wykorzystujemy tylko i wyłącznie najlepsze materiały. Między innymi wykorzystujemy druty o różnych średnicach ( od 1,0 mm do 2,8 mm). Dzięki temu gałązki naszych choinek są sztywne, nie załamują się, nie opadają pod ciężarem ozdób, a mimo to dają się swobodnie układać i modelować.

WAŻNE !!! Podczas rozkładania choinki należy zwrócić uwagę na ostre elementy!!!
Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Jak poprawnie należy zmierzyć choinkę:


Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Sosna Sylwia dostępna jest również w wysokościach: 
 120 cm , 150 cm, 180 cm, 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

SY220

Opis

Wysokość choinki:
220 cm
Średnica dolna choinki:
126 cm
Ilość gałązek:
444
Waga choinki ( z kartonem)
10,50 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
35 x 35 x 120
Ilość części choinki
4

16 innych produktów w tej samej kategorii: