• Wyprzedaż!
  • -476,50 zł

Świerk Syberyjski Lux 210 cm

907,00 zł
430,50 zł Zniżka 476,50 zł
Brutto
Ostatnie sztuki w magazynie

Świerk Syberyjski Lux wysokość 210 cm

Poprzednia najniższa cena: 430.5

Świerk Syberyjski Lux: Nasza propozycja z kategorii choinek PE

Świerk Syberyjski Lux jest choinką zbudowaną w 100 % z  gałązek PE ( polietylen)
Są one dwukolorowe, dolna i środkowa ich część są w kolorze średniej zieleni, natomiast góra gałązki jest w odcieniu zieleni jasnej. Jedynie krótka część gałęzi w głębi choinki (oraz jej pień) owinięta jest folią pcv ( w kolorze odpowiadającym gałązkom)
Gałązki Świerka Syberyjskiego  Lux są szyte (nićmi) dlatego w dużym stopniu wyeliminowany jest czynnik kłucia choinki. Choinka ta wygląda bardzo naturalnie i przypomina rzeczywiste, żywe drzewko.


Jak poprawnie należy rozłożyć choinkę:

Po wyjęciu choinki z kartonu należy na jej dolną część nałożyć stojak ( w komplecie do każdej choinki).


zdjęcie poglądowe.

Po osadzeniu dolnej części choinki stabilnie na stojaku należy dołączyć pozostałe jej części i przystąpić do rozkładania i modelowania gałązek. Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, w tym szeroką gamę drutów od średnicy 1,0 mm aż po 2,8 mm. Dzięki takim połączeniom gałązki naszych choinek nie odkształcają się, nie załamują i nie opadają nawet pod ciężarem dużych ozdób.
UWAGA!!!
Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na ostre elementy. Świerk Syberyjski Lux 210 cm złożony jest z 3 części. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

 

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

ŚSL210

Opis

Wysokość choinki:
220 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
135cm
Ilość gałązek:
506
Waga choinki ( z kartonem)
10,00 kg
Rodzaj stojaka:
metalowy
Wymiary Kartonu w cm:
35 x 35 x 120
Ilość części choinki
3

Brak recenzji użytkowników.

Produkty powiązane ( 8 innych produktów w tej samej kategorii )