Jodła Exclusive Silver 210 cm
 • Jodła Exclusive Silver 210 cm

  Jodła Exclusive Silver 210 cm

  591,00 zł
  Brutto
  Ilość
  0 recenzje
  Poprzednia najniższa cena: 591

  Jodła Exclusive Lux 210 cm

  Jodła Exclusive Silver: Nasza propozycja z kategorii choinek PE

  Jodła Exclusive Silver jest choinką zbudowaną w 100% z gałązek PE (polietylen). Są one w kolorze jasnej zieleni. Jedynie krótka część gałęzi w głębi choinki (oraz jej pień) owinięta jest folią pcv (w kolorze odpowiadającym gałązkom). Gałązki Jodły Exclusive Silver są szyte (nićmi) dlatego w dużym stopniu wyeliminowany jest czynnik kłucia choinki. Choinka ta jest niezwykle realistyczna, niemalże niczym nie odbiega od naturalnej, żywej choinki.  Jak poprawnie należy rozłożyć choinkę:

  Po wyjęciu choinki z kartonu należy na jej dolna część nałożyć stojak ( w komplecie do każdej choinki)
  Po osadzeniu dolnej części choinki stabilnie na stojaku należy dołączyć pozostałe jej części i przystąpić do rozkładania i modelowania gałązek.
  ! Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, w tym szeroką gamę drutów od średnicy 1,0 mm aż po 2,8 mm. Dzięki takim połączeniom gałązki naszych choinek nie odkształcają się, nie załamują i nie opadają nawet pod ciężarem dużych ozdób.
  WAŻNE!!!

  Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na ostre elementy. Jodła Exclusive Lux  210 cm złożona jest z 4 części. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

  Poprawny pomiar choinki

  Opakowanie:

  Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

  Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

  Jodła Exclusive Silver dostępna jest również w wysokościach: 
  120cm, 150cm, 170 cm i 240 cm.

  Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

   

   

   

  EXS210

  Opis

  Wysokość choinki:
  210 cm ( + / - 3 % )
  Średnica dolna choinki:
  135cm
  Ilość gałązek:
  1136
  Waga choinki ( z kartonem)
  14 kg
  Rodzaj stojaka:
  metalowy
  Wymiary Kartonu w cm:
  35 x 35 x 120
  Ilość części choinki
  4

  8 innych produktów w tej samej kategorii: