Jodła Exclusive Silver 150 cm
 • Jodła Exclusive Silver 150 cm

  Jodła Exclusive Silver 150 cm

  313,00 zł
  Brutto
  Ilość
  0 recenzje
  Poprzednia najniższa cena: 313

  Jodła Exclusive Silver 50 cm

   

  Jodła Exclusive Silver: Nasza propozycja z kategorii choinek PE

  Jodła Exclusive Silver jest choinką zbudowaną w 100% z gałązek PE (polietylen). Są one w kolorze jasnej zieleni. Jedynie krótka część gałęzi w głębi choinki (oraz jej pień) owinięta jest folią pcv (w kolorze odpowiadającym gałązkom). Gałązki Jodły Exclusive Silver są szyte (nićmi) dlatego w dużym stopniu wyeliminowany jest czynnik kłucia choinki. Choinka ta jest niezwykle realistyczna, niemalże niczym nie odbiega od naturalnej, żywej choinki.

  Jak poprawnie należy rozłożyć choinkę:

  Po wyjęciu choinki z kartonu należy na jej dolna część nałożyć stojak ( w komplecie do każdej choinki) Korpus stojaka jest zamontowany na pniu choinki, jedyne co trzeba, to dołożyć nogi stojaka do korpusu. WAŻNE!!! Nóg stojaka nie montujemy na leżąco. Niewłaściwy nacisk na stojak może spowodować jego uszkodzenie.

  Po osadzeniu dolnej części choinki stabilnie na stojaku należy dołączyć pozostałe jej części i przystąpić do rozkładania i modelowania gałązek.
  ! Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, w tym szeroką gamę drutów od średnicy 1,0 mm aż po 2,8 mm. Dzięki takim połączeniom gałązki naszych choinek nie odkształcają się, nie załamują i nie opadają nawet pod ciężarem dużych ozdób.

  WAŻNE!!!
  Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na ostre elementy.
  Jodła Exclusive Silver 150 cm złożona jest z 2 części. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

  Poprawny pomiar choinki

   Opakowanie:

  Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

  Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

  Jodła Exclusive dostępna jest również w wysokościach: 
  120 cm, 170 cm, 210 cm , 240 cm.

  Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

  EXS150

  Opis

  Wysokość choinki:
  150 cm ( + / - 3 % )
  Średnica dolna choinki:
  100cm
  Ilość gałązek:
  439
  Waga choinki ( z kartonem)
  8,00 kg
  Rodzaj stojaka:
  plastikowy
  Wymiary Kartonu w cm:
  25 x 25 x 120
  Ilość części choinki
  2

  8 innych produktów w tej samej kategorii: