Jodła Beata 180 cm
  • Jodła Beata 180 cm
  • Jodła Beata 180 cm
  • Jodła Beata 180 cm

Jodła Beata 180 cm

184,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje

Jodła Beata wysokość 180 cm

Jodła Beata ( malowana ) Drzewko świąteczne z kategorii choinek ekskluzywnych. Jest to propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną czegoś więcej, niż tradycyjna zielona choinka. Jej cechą charakterystyczną są gałązki na końcach pomalowane białą farbą. Stanowią one około 75 % choinki. Gałązki umieszczone w głębszych partiach koron ( bliżej pnia)  nie są malowane.
Jodła Beata cechuje się gałązkami o średniej długości igle. Najkrótsze igiełki w kolorze brązowym (znajdujące się przy samym skręcie gałązki mają około 5 mm długości) stanowią tło dla dłuższych ( około 4 cm) igieł w kolorze ciemnej i średniej zieleni. Dzięki malowaniu znacznej części gałązek Jodła Beata wygląda niczym ośnieżona.

Montaż choinki: Każda z naszych choinek w zestawie zawiera instrukcje montażu według której należy postępować. Dolna część choinki będzie posiadała korpus umieszczony na pniu, należy jedynie umieścić w nim nogi
(również w komplecie). Bardzo ważne jest, aby stojaka nie składać na leżąco ponieważ może dojść do uszkodzenia ( wyłamania) korpusu.

Gdy już umieścimy stojak w korpusie i ustawimy stabilnie dolną część choinki możemy przystąpić do zestawienia z sobą pozostałych jej części.
Następnie możemy przystąpić do ukształtowania gałązek drzewka.
Z uwagi na wykorzystanie do produkcji najwyższej jakości produktów w tym drutów o różnych średnicach ( od 1,0 mm do 2,8 mm), gałęzie naszych choinek są stabilne, nie opadają i nie załamują się pod ciężarem ozdób, a przy tym dają się swobodnie modelować, aby otrzymać najbardziej pożądany kształt.

UWAGA!!!
Podczas rozkładania choinki należy zachować szczególną ostrożność z uwagi na wykorzystanie metalowych elementów w procesie produkcji. Jodła Beata 180 cm składa się z 3 części. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Jak właściwie mierzyć choinkę:

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Jodła Beata malowana dostępna jest również w wysokościach: 
0,90 cm, 120 cm, 150 cm , 220 cm, 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

BE180

Opis

Wysokość choinki:
180 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
130 cm
Ilość gałązek:
383
Waga choinki ( z kartonem)
7,50 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
25 x 25 x 120
Ilość części choinki
3

16 innych produktów w tej samej kategorii: