Świerk Górski Śnieżony 150 cm
  • Świerk Górski Śnieżony 150 cm
  • Świerk Górski Śnieżony 150 cm

Świerk Górski Śnieżony 150 cm

198,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje

Świerk Górski  Śnieżony 150 cm

Świerk Górski śnieżony -  tradycyjna choinka w nietradycyjnym wydaniu, ponieważ nie jest osadzona na tradycyjnym stojaku a na naturalnym, żywym pniu. Dzięki takiej budowie choinka wygląda bardzo naturalnie. Pień choinki przytwierdzony jest na stałe do stabilnego drewnianego stojaka ( płyty) który owinięty jest chustą jutową w naturalnym beżowym kolorze. 


Świerk Górski śnieżony wykonany jest z najwyższej jakości folii PCV w kolorze średniej i ciemnej zieleni. Choinka w późniejszych etapach produkcji pokrywana jest permanentnie sztucznym białym śniegiem. Jest on powiązany z klejem, dlatego nie obsypuje się i  nie wykrusza. Tak przygotowane drzewko wygląda bardzo naturalnie i  nie wymaga dużej ilości dekoracji.Jak poprawnie rozłożyć choinkę Świerk Górski:
Świerk Górski w wysokości 150 cm składa się z 2 części ( pień i część zielona pokryta sztucznym śniegiem).
Nasze produkty gwarantują najwyższą jakość wykonania. Z uwagi na wykorzystanie w produkcji naszych choinek szerokiej gamy drutów o różnych średnicach gałązki naszych choinek są sztywne, nie odkształcają się i nie opadają pod ciężarem ozdób. Mimo to w dalszym ciągu pozwalają na swobodne ich układanie i modelowanie tak, aby osiągnąć najbardziej zadowalający efekt.

Jak poprawnie zmierzyć choinkę:


Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.
Pudełko w którym otrzymają Państwo Świerk Górski Śnieżony posiada specjalne otwory, które zapewniają cyrkulacje powietrza dzięki czemu naturalny pień ”oddycha” co zapobiega jego niszczeniu.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Świerk Górski dostępny jest również w wysokościach: 
  70 cm, 120 cm, 170 cm , 210 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

ŚGŚ150

Opis

Wysokość choinki:
150 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
80 cm
Ilość gałązek:
182
Waga choinki ( z kartonem)
5,00 kg
Rodzaj stojaka:
drewniany
Wymiary Kartonu w cm:
30x30x120
Wysokość pnia
75 cm

16 innych produktów w tej samej kategorii: