Świerk Górski Śnieżony 70 cm

55,47 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie Ilość

Świerk Górski  Śnieżony 70 cm

Świerk Górski śnieżony -  tradycyjna choinka w nietradycyjnym wydaniu, ponieważ nie jest osadzona na tradycyjnym stojaku a na naturalnym, żywym pniu. Dzięki takiej budowie choinka wygląda bardzo naturalnie. Pień choinki przytwierdzony jest na stałe do stabilnego drewnianego stojaka ( płyty) który owinięty jest chustą jutową w naturalnym beżowym kolorze. 


Świerk Górski śnieżony wykonany jest z najwyższej jakości folii PCV w kolorze średniej i ciemnej zieleni. Choinka w późniejszych etapach produkcji pokrywana jest permanentnie sztucznym białym śniegiem. Jest on powiązany z klejem, dlatego nie obsypuje się i  nie wykrusza. Tak przygotowane drzewko wygląda bardzo naturalnie i  nie wymaga dużej ilości dekoracji.Jak poprawnie rozłożyć choinkę Świerk Górski:
Świerk Górski w wysokości 70 cm składa się z 2 części ( pień i część zielona pokryta sztucznym śniegiem). Jednakże w kartonie jest on już złożony, i po wyjęciu go wystarczy jedynie rozłożyć i ukształtować gałązki.

Nasze produkty gwarantują najwyższą jakość wykonania. Z uwagi na wykorzystanie w produkcji naszych choinek szerokiej gamy drutów o różnych średnicach gałązki naszych choinek są sztywne, nie odkształcają się i nie opadają pod ciężarem ozdób. Mimo to w dalszym ciągu pozwalają na swobodne ich układanie i modelowanie tak, aby osiągnąć najbardziej zadowalający efekt.

Jak poprawnie zmierzyć choinkę:

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.
Pudełko w którym otrzymają Państwo Świerk Górski Śnieżony posiada specjalne otwory, które zapewniają cyrkulacje powietrza dzięki czemu naturalny pień ”oddycha” co zapobiega jego niszczeniu.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Świerk Górski dostępny jest również w wysokościach: 
  120 cm, 150 cm, 170 cm , 210 cm.

 

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

ŚGŚ070

Opis

Wysokość choinki:
70 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
35cm
Ilość gałązek:
58
Waga choinki ( z kartonem)
1,30 kg
Rodzaj stojaka:
drewniany
Wymiary Kartonu w cm:
20 x 20 x 80
Wysokość pnia
30 cm
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.