Jodła Eliza Śnieżona 180 cm

184,01 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie Ilość

Jodła Eliza śnieżona wysokość 180 cm

Charakterystyka choinki

Jodła Eliza śnieżona to nasza tradycyjna choinka pokryta sztucznym śniegiem.
Wykonana jest z wysokiej jakości folii PCV. Jej gałązki wykonane są z folii w kolorze średniej i ciemnej zieleni. Stanowi to tło/bazę dla docelowego wyglądu choinki jakim jest efekt śnieżenia.
W procesie produkcji sztuczny śnieg jest aplikowany na choinkę i pozostaje na niej trwale dzięki związaniu śniegu z klejem. Gałązki choinki są gęsto pokryte mieszanką i tworzą piękny, bardzo naturalny efekt ośnieżonego drzewka.
Sztuczny śnieg nie odpada, nie zsypuje się z gałązek, efekt śnieżenia jest długotrwały.


                                          Jak właściwie należy rozkładać choinkę:

Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy drut najwyższej jakości o różnych średnicach od 1,0 mm do 2,2 mm / 2,5 mm czy 2,8 mm. Dzięki wykorzystaniu drutu o takich średnicach gałęzie naszych choinek są sztywne, nie opadają. Gałązki przymocowane są do choinki na stałe.
Po wyjęciu choinki z kartonu  można  ją dowolnie modelować aby uzyskać najbardziej pożądany kształt. Jodła Eliza 180 cm składa się z 3 części.

WAŻNE!!!

Montaż choinki jest bardzo prosty, trzeba jednak pamiętać, iż z uwagi na wykorzystanie metalowych elementów przy produkcji choinki należy zachować ostrożność podczas rozkładania. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Podstawa choinki

Jodła Eliza osadzona jest na plastikowym stojaku (zdjęcie poglądowe)
Należy pamiętać, aby nóg stojaka nie montować na leżąco!!! Korpus choinki osadzony jest u jej podstawy  (do samodzielnego montażu nogi -  w zestawie z choinką) i stanowi jej integralną część.


zdjęcie poglądowe

                                         Jak poprawnie mierzyć choinkę:    

                  

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Jodła Eliza śnieżona dostępna jest również w wysokościach:
120 cm, 150 cm, 220 cm , 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

EŚ180

Opis

Wysokość choinki:
180 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
110cm
Ilość gałązek:
346
Waga choinki ( z kartonem)
6,00 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
35 x 35 x 120
Ilość części choinki
3
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.