Jodła Renata 150 cm

110,00 zł
Brutto
Ilość

Jodła Renata 150 cm

Jodła Renata – choinka z kategorii ekskluzywnych. Jodła Renata jest choinką o klasycznej budowie. Dzięki niej ma bardzo naturalny wygląd. Jej gałązki są smukłe i wąskie, mają twardą igłę w kolorze średniej zieleni ( długość igły około 3 cm). Przy skręcie gałązki znajdują się krótkie, około 5 mm igły w kolorze ciemnego brązu, co nadaje gałązkom choinki naturalnego wyglądu. Jodła Renata posiada charakterystyczne gałązki ścięte w szpic ( po zewnętrznej części choinki),  jej wypełnienie natomiast stanowią gałązki o klasycznym cięciu ( gałązki wewnątrz choinki, usytuowane bliżej pnia).


Montaż choinki:  Choinkę należy osadzić na stojaku ( korpus stojaka jest osadzony na pniu choinki i stanowi jej integralną część) poprzez umieszczenie nóg stojaka w korpusie. Należy zwrócić uwagę podczas składania stojaka, aby nie był on montowany na leżąco, może to spowodować jego uszkodzenie.

Jodła Renata 150 cm złożona jest z 1 części. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Po złożeniu stojaka należy połączyć wszystkie elementy choinki a następnie przystąpić do rozłożenia i wymodelowania gałązek.
Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, w tym szeroki wachlarz drutów o różnych średnicach ( od 1,0 mm do 2,8 ). Dzięki takiemu zastosowaniu gałązki naszych choinek są sztywne, nieopadające a przy tym dające się swobodnie układać i kształtować.

UWAGA!!! W trakcie rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na metalowe elementy.

Poprawny pomiar choinki:

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Jodła Renata  dostępna jest również w wysokościach: 
  150 cm , 180 cm, 220 cm, 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 RE150

Opis

Wysokość choinki:
150 cm ( +/- 3 % )
Średnica dolna choinki:
95 cm
Ilość gałązek:
378
Waga choinki ( z kartonem)
3,70 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
20 x 20 x 104
Ilość części choinki
1
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.