Sosna Verona 150 cm
  • Sosna Verona 150 cm
  • Sosna Verona 150 cm
  • Sosna Verona 150 cm
  • Sosna Verona 150 cm

Sosna Verona 150 cm

168,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje

Sosna Verona wysokość 150 cm

Sosna Verona – choinka z gatunku ekskluzywnych. Jest to choinka bardzo bogata i zdobna.Verona posiada trójkolorową igłę. Krótkie brązowe igły (około 5) mm stanowią podstawę gałązki, imitują naturalny pęd gałęzi, natomiast dłuższe igły ( około 4 cm) są zarówno w ciemnej jak i pośredniej zieleni. Są z folii matowej. Gałązki choinki Verona są bardzo różnorodne i w większości zdobione ( jedynie gałązki w głębi choinki są tradycyjne zarówno pod względem budowy ( cięcie bez szpica) jak i koloru ( bez zdobień).  Gałązki ścięte w szpic są dekorowane dwojako, bowiem część z nich posiada srebrny brokat wraz z szkłem dekoracyjnym, inne znów malowane są na biało farbą.  Brokat znajduje się również na gałązkach o szerszym zakończeniu ( nie szpic) Te gałązki posiadają igłę z grubej folii ( igły sztywne, dosyć twarde) w kolorze średniej zieleni. Sosna Verona posiada również naturalną szyszkę na której również osadzony jest srebrny brokat.

Ustawienie choinki:

Aby poprawnie rozłożyć choinkę należy po wyjęciu jej z kartonu zamontować nogi stojaka ( korpus stojaka osadzony na pniu choinki) w dolnej części choinki. Ważną rzeczą jest, aby stojaka nie składać w pozycji leżącej choinki. Może to spowodować jego mechaniczne uszkodzenie. Pomocna będzie instrukcja montażu dołączona do drzewka.
Po osadzeniu choinki na stojaku, należy złączyć razem pozostałe jej części, a następnie przystąpić do jej wymodelowania. Sosna Verona w wysokości 150 cm składa się z 2 części.

Podstawą każdej naszej choinki są wysokiej jakości produkty z których wykonujemy drzewka. Aby nasze choinki były stabilne, a ich gałązki sztywne i nie uginające się do produkcji wykorzystujemy szeroką gamę drutów ( od 1,0 mm do 2,8 mm). Dzięki zastosowaniu różnych grubości drutu mogą Państwo liczyć, że gałązki choinek nie będą się odkształcać, deformować i uginać pod ciężarem ozdób. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

CO WAŻNE !!! Należy zachować szczególną  ostrożność podczas rozkładania i modelowania choinki z uwagi na ostre elementy.

Poprawny pomiar choinki:

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Sosna Verona dostępna jest również w wysokościach: 
 120 cm , 180 cm, 220 cm, 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.VE150

Opis

Wysokość choinki:
150 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
100 cm
Ilość gałązek:
271
Waga choinki ( z kartonem)
5,50 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
25 x 25 x 120
Ilość części choinki
2

16 innych produktów w tej samej kategorii: