Sosna Lena 220 cm
  • Sosna Lena 220 cm
  • Sosna Lena 220 cm
  • Sosna Lena 220 cm
  • Sosna Lena 220 cm
  • -10%
  • - 10%

Sosna Lena 220 cm

307,00 zł
276,30 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 276.3

Sosna Lena wysokość 220 cm

Sosna Lena – choinka z kategorii ekskluzywnych. Jest to drzewko niezwykle bogate i różnorodne a to z uwagi na materiały wykorzystane do jej produkcji. Sosna Lena jest choinką niezwykle ciekawą zarówno pod względem kolorystyki jak i budowy. Posiada ona m.in. klasyczne gałązki o długiej ( około 4 cm) igle – w kolorze ciemnej i średniej zieleni, przy skręcie gałązki znajdują się krótkie brązowe igły ( około 5 mm ). W przypadku tej gałązki igły wykonane są z matowej folii PCV. W choince Lena zastosowaliśmy również gałązki z tzw. „odrostem”. Tutaj mamy do czynienia z połączeniem folii w jasnym odcieniu zieleni  zarówno w błysku jak i w macie ( długie igły około 4 cm). Gałązka przy skręcie również posiada krótkie brązowe igły. Odrost gałązki ma około 3,5 cm i posiada bardzo krótkie około 5 mm igiełki ( igły zielone w połączeniu z brązowym przeplotem).  W choince Lena znajdują się również gałązki o smuklejszej budowie, są one zakończone charakterystycznym ścięciem w szpic. Igły na tych gałązkach są w jasnym odcieniu zieleni (podobnie jak w przypadku gałązki z odrostem) zarówno w błysku jak i w macie. Smukłe gałązki również posiadają przeplot krótkich brązowych igiełek. Dzięki różnorodności gałązek choinka Lena jest bardzo gęsta i rozłożysta, przez co nie wymaga dużej ilości dekoracji. Sosna Lena w wysokości 220 cm złożona jest z 4 części.


Sposób montażu:
Aby poprawnie złożyć choinkę należy osadzić choinkę na metalowym stojaku dołączonym do choinki. Następnie na osadzonej stabilnie dolnej części choinki należy osadzić pozostałe jej elementy. Kolejnym krokiem będzie rozłożenie i wymodelowanie gałązek choinki według własnych upodobań.


W procesie produkcji wykorzystujemy materiały w najwyższej jakości. Aby nasze choinki były stabilne a ich gałązki sztywne, nieopadające i niezałamujące się korzystamy z drutów o różnych średnicach ( od 1,00 do 2,8 mm)

W związku z tym należy zwrócić uwagę podczas rozkładania i modelowania choinki na ostre elementy (których nie da się uniknąć).
Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Jak poprawnie zmierzyć choinkę:

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Sosna Lena dostępna jest również w wysokościach: 
 120 cm, 150 cm , 180 cm, 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

LE220

Opis

Wysokość choinki:
220 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
150 cm
Ilość gałązek:
597
Waga choinki ( z kartonem)
14,50 kg
Rodzaj stojaka:
metalowy
Wymiary Kartonu w cm:
35 x 35 x 120
Ilość części choinki
4

16 innych produktów w tej samej kategorii: