Sosna Emily czarno-szara 240 cm
 • Sosna Emily czarno-szara 240 cm
 • Sosna Emily czarno-szara 240 cm

  Sosna Emily czarno-szara 240 cm

  839,00 zł
  Brutto
  Ilość
  0 recenzje
  Poprzednia najniższa cena: 839

  Sosna Emily czarno-szara 240 cm

  Sosna Emily: Propozycja z gatunku choinek puchowych.
  Jest to choinka zbudowana zarówno z gałązek klasycznych ( folia pcv) jak i gałązek puchowych (poliester) Gałązek tradycyjne wykonane są z folii w kolorze czarnym, natomiast poliestrowe są szare. Gałązki poliestrowe są wkręcone w końce gałązek foliowych. Taka budowa sprawia, że choinka jest gęsta i bujna.


  Poprawne rozłożenie choinki:
  Po wyjęciu choinki z kartonu w pierwszej kolejności należy poprawnie założyć stojak, aby móc połączyć z sobą wszystkie elementy choinki. Na pniu jest nałożony korpus do którego należy dołożyć nogi ( w komplecie z choinką). Ważną kwestia jest, aby nóg stojaka nie wkładać do korpusu w pozycji leżącej choinki. Wówczas pod niewłaściwym naciskiem może dojść do mechanicznego uszkodzenia stojaka.


  Gdy dolna część choinki ustawiona jest stabilnie na stojaku należy dołączyć do nie pozostałe elementy i przystąpić do rozłożenia gałęzi choinki.
  Po rozłożeniu można wymodelować gałązki według własnego uznania tak, aby uzyskać najbardziej pożądany kształt choinki.
  ! Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

  UWAGA !!! Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić szczególna uwagę na metalowe elementy.
  Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, m.in. szeroką gamę drutów  o różnych średnicach ( od 1,0 m  aż po 2,8 mm) Dzięki zastosowaniu tego rodzaju drutów możemy uzyskać gałązki sztywne, nie opadające, i nie uginające się pod ciężarem nawet cięższych ozdób.

  Poprawny pomiar choinki

  Opakowanie:

  Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

  Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

  Sosna Emily czarno-szara dostępna jest również w wysokościach: 
   120cm, 150 cm, 170 cm oraz 210 cm.

  Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

   

   

   

  SE220/C

  Opis

  Wysokość choinki:
  240 cm ( + / - 3 % )
  Średnica dolna choinki:
  135
  Ilość gałązek:
  888
  Waga choinki ( z kartonem)
  13
  Rodzaj stojaka:
  metalowy
  Wymiary Kartonu w cm:
  40 x 50 x 120
  Ilość części choinki
  --------

  8 innych produktów w tej samej kategorii: