Sosna Emily czarno-szara 210 cm
  • Sosna Emily czarno-szara 210 cm
  • Sosna Emily czarno-szara 210 cm

Sosna Emily czarno-szara 210 cm

735,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 735

Sosna Emily czarno-szara 210 cm

Sosna Emily: Propozycja z gatunku choinek puchowych.
Jest to choinka zbudowana zarówno z gałązek klasycznych ( folia pcv) jak i gałązek puchowych (poliester) Gałązek tradycyjne wykonane są z folii w kolorze czarnym, natomiast poliestrowe są szare. Gałązki poliestrowe są wkręcone w końce gałązek foliowych. Taka budowa sprawia, że choinka jest gęsta i bujna.


Poprawne rozłożenie choinki:
Po wyjęciu choinki z kartonu w pierwszej kolejności należy poprawnie założyć stojak, aby móc połączyć z sobą wszystkie elementy choinki. Na pniu jest nałożony korpus do którego należy dołożyć nogi ( w komplecie z choinką). Ważną kwestia jest, aby nóg stojaka nie wkładać do korpusu w pozycji leżącej choinki. Wówczas pod niewłaściwym naciskiem może dojść do mechanicznego uszkodzenia stojaka.


Gdy dolna część choinki ustawiona jest stabilnie na stojaku należy dołączyć do nie pozostałe elementy i przystąpić do rozłożenia gałęzi choinki.
Po rozłożeniu można wymodelować gałązki według własnego uznania tak, aby uzyskać najbardziej pożądany kształt choinki.
! Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Sosna Nevada 150 cm złożona jest z 2 części.  Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

UWAGA !!! Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić szczególna uwagę na metalowe elementy.
Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, m.in. szeroką gamę drutów  o różnych średnicach ( od 1,0 m  aż po 2,8 mm) Dzięki zastosowaniu tego rodzaju drutów możemy uzyskać gałązki sztywne, nie opadające, i nie uginające się pod ciężarem nawet cięższych ozdób.

Poprawny pomiar choinki

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Sosna Emily czarno-szara dostępna jest również w wysokościach: 
 120, 150 cm, 180 cm, 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

 

 

SE210/C

Opis

Wysokość choinki:
210 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
120
Ilość gałązek:
780
Waga choinki ( z kartonem)
7,5
Rodzaj stojaka:
metalowy
Wymiary Kartonu w cm:
40 x 50 x 120
Ilość części choinki
--------

16 innych produktów w tej samej kategorii: