Sosna Aurora 170 cm
  • Sosna Aurora 170 cm
  • Sosna Aurora 170 cm
  • Sosna Aurora 170 cm

Sosna Aurora 170 cm

622,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 623

Sosna Aurora 170 cm

Sosna Aurora: Choinka salonowa z rodzaju PE. Okazałe drzewko o naturalnym kształcie. jest ona zbudowana z tradycyjnych gałązek z folii oraz gałązek PE, oba rodzaje o średnicy około 4,5 cm. Gałązki tradycyjne wykonane są z folii w dwóch kolorach zieleni - średnim i ciemnym, a u nasady igiełek, można znaleźć folię brązową, co daje bardzo naturalny efekt. Gałązki PE są cieniowane od ciemnej zieleni, do średniej na końcówkach.

Gałązki klasyczne, foliowe stanowią wypełnienie choinki natomiast gałązki PE znajdują się w jej zewnętrznej części tworząc piękny, naturalny wizerunek choinki (zastosowano metodę szycia gałązki nićmi).


Jak poprawnie należy rozłożyć choinkę:

Po wyjęciu choinki z kartonu należy na jej dolna część nałożyć stojak ( w komplecie do każdej choinki) Korpus stojaka jest zamontowany na pniu choinki, jedyne co trzeba, to dołożyć nogi stojaka do korpusu. WAŻNE!!! Nóg stojaka nie montujemy na leżąco. Niewłaściwy nacisk na stojak może spowodować jego uszkodzenie.

zdjęcie poglądowe.

Po osadzeniu dolnej części choinki stabilnie na stojaku należy dołączyć pozostałe jej części i przystąpić do rozkładania i modelowania gałązek.
! Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, w tym szeroką gamę drutów od średnicy 1,0 mm aż po 2,8 mm. Dzięki takim połączeniom gałązki naszych choinek nie odkształcają się, nie załamują i nie opadają nawet pod ciężarem dużych ozdób.

UWAGA !!!
Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na ostre elementy. Sosna Kanadyjska 120 cm złożona jest z 1 części.
Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Poprawny pomiar choinki

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Sosna Kanadyjska dostępna jest również w wysokościach: 
220 cm oraz 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

 

 

SOA170

Opis

Wysokość choinki:
170 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
160cm
Ilość gałązek:
1172
Waga choinki ( z kartonem)
22,0 kg
Rodzaj stojaka:
metalowy
Wymiary Kartonu w cm:
40 x 50 x 120
Ilość części choinki
------

16 innych produktów w tej samej kategorii: