Jodła Exclusive Oszroniona 220 cm
  • Jodła Exclusive Oszroniona 220 cm
  • Jodła Exclusive Oszroniona 220 cm

Jodła Exclusive Oszroniona 220 cm

1 056,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 1056

Jodła Exclusive Oszroniona 220 cm

Jodła Exclusive: Nasza propozycja z kategorii choinek PE

Jodła Exclusive jest choinką zbudowaną z połączenia gałązek zarówno klasycznych, z folii PCV jak i z gałązek PE ( polietylen)
Gałązki tradycyjne wykonane są z folii w kolorze jasnej zieleni (dłuższe około 3 cm igły) w połączeniu z folią brązową ( krótkie igły przy skręcie gałązki – około 5 mm). Do nich (po zewnętrznej części gałęzi) doszyte są gałązki PE (metoda szycia gałązek nićmi, nie kłuje). Gałązki PE wykorzystane w Jodle Exclusive kolorystycznie współgrają z gałązkami foliowymi, również są w kolorze jasnej zieleni, mają smukły kształt i około 1,5 cm igłę. Jodła Exclusive jest choinką które wygląda bardzo naturalnie, sama w sobie stanowi ozdobę.

Jak poprawnie należy rozłożyć choinkę:

Po wyjęciu choinki z kartonu należy na jej dolna część nałożyć stojak ( w komplecie do każdej choinki) Korpus stojaka jest zamontowany na pniu choinki, jedyne co trzeba, to dołożyć nogi stojaka do korpusu. WAŻNE!!! Nóg stojaka nie montujemy na leżąco. Niewłaściwy nacisk na stojak może spowodować jego uszkodzenie.

Po osadzeniu dolnej części choinki stabilnie na stojaku należy dołączyć pozostałe jej części i przystąpić do rozkładania i modelowania gałązek.
! Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, w tym szeroką gamę drutów od średnicy 1,0 mm aż po 2,8 mm. Dzięki takim połączeniom gałązki naszych choinek nie odkształcają się, nie załamują i nie opadają nawet pod ciężarem dużych ozdób.

WAŻNE!!!
Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na ostre elementy.
Jodła Exclusive 120 cm złożona jest z 1 części. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Poprawny pomiar choinki

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Jodła Exclusive dostępna jest również w wysokościach: 
150 cm, 180 cm, 220 cm , 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

 

 

EXO220

Opis

Wysokość choinki:
220 cm ( + - 3 % )
Średnica dolna choinki:
135cm
Ilość gałązek:
1157
Waga choinki ( z kartonem)
16,80 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
35x35x120
Ilość części choinki
1

16 innych produktów w tej samej kategorii: