Sosna Lamia 220 cm
  • Sosna Lamia 220 cm
  • Sosna Lamia 220 cm
  • Sosna Lamia 220 cm

Sosna Lamia 220 cm

609,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje

Sosna Lamia 220 cm

Sosna Lamia: Propozycja z gatunku choinek PE.
Jest to choinka zbudowana zarówno z gałązek klasycznych ( folia pcv) jak i gałązek PE (polietylen). Gałązki klasyczne wykonane są z folii w średnim odcieniu zieleni przeplecione przy rdzeniu krótkimi igłami (około 5 mm) w kolorze średniego brązu.  Sosna Lamia posiada gałązki o różnym cięciu.
Część z nich ( gałązki klasyczne, foliowe) ścięta jest w szpic,
(długość samego szpica około 5 cm) pomalowane są one na końcach białą farbą, natomiast pozostałe, stanowiące jej wypełnienie  maja klasyczne cięcie. Sosna Lamia posiada również gałązki PE, szerokie i rozłożyste o długiej igle. ( gałązki są w odcieniu średniej zieleni), delikatnie przyzdobione są one perłowym brokatem.

Poprawne rozłożenie choinki:
Po wyjęciu choinki z kartonu w pierwszej kolejności należy poprawnie założyć stojak, aby móc połączyć z sobą wszystkie elementy choinki. Na pniu jest nałożony korpus do którego należy dołożyć nogi ( w komplecie z choinką) Ważną kwestia jest, aby nóg stojaka nie wkładać do korpusu w pozycji leżącej choinki. Wówczas pod niewłaściwym naciskiem może dojść do mechanicznego uszkodzenia stojaka.Gdy dolna część choinki ustawiona jest stabilnie na stojaku należy dołączyć do nie pozostałe elementy i przystąpić do rozłożenia gałęzi choinki.
Po rozłożeniu można wymodelować gałązki według własnego uznania tak, aby uzyskać najbardziej pożądany kształt choinki.
! Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Sosna Lamia 120 cm złożona jest z 2 części.  Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

WAŻNE !!! Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić szczególna uwagę na metalowe elementy.
Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, m.in. szeroką gamę drutów  o różnych średnicach ( od 1,0 m  aż po 2,8 mm) Dzięki zastosowaniu tego rodzaju drutów możemy uzyskać gałązki sztywne, nie opadające, i nie uginające się pod ciężarem nawet cięższych ozdób.

 

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Sosna Lamia dostępna jest również w wysokościach: 
150 cm , 180 cm, 120 cm, 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

 

 

SOL220

Opis

Wysokość choinki:
220
Średnica dolna choinki:
120
Ilość gałązek:
770
Waga choinki ( z kartonem)
14,50
Rodzaj stojaka:
metalowy
Wymiary Kartonu w cm:
35x35x120
Ilość części choinki
...

16 innych produktów w tej samej kategorii: