Świerk Konrad na pniu 180 cm

151,54 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie Ilość

Świerk Konrad na pniu wysokość 180 cmmalowany

Świerk Konrad na pniu  (malowany biały) Jest to choinka rozłożysta i gęsta. Charakteryzuje się krótką trójkolorową igłą.
Gałązki choinki Świerk Konrad przy splocie gałązki maja bardzo krótkie brązowe igiełki ( około 5 mm długości) natomiast igły dłuższe ( około 3 cm długości) są w kolorze ciemnej i średniej zieleni widocznie z sobą kontrastują co nadaje choince naturalnego wyglądu.


Co ważne, gałązki choinki są różnorodne pod względem budowy ( cięcia ), część z nich ma klasyczne zakończenie natomiast pozostałe są ścięte w tzw. ołówek (szpic). Gałązki zakończone w ten właśnie sposób są pomalowane na końcach biała farbą co powoduje, że choinka wygląda jakby była lekko oprószona śniegiem.  Tego rodzaju  dodatek nadaje choince charakteru.
Choinka osadzona jest na naturalnym drewnianym pniu przytwierdzonym do stabilnego, drewnianego stojaka ( płyty) owiniętego naturalną jutową chustą.

Rozłożenie choinki:  Montaż jest bardzo prosty (dodatkowym ułatwieniem jest instrukcja dołączona do każdej choinki) Po wyjęciu choinki z kartonu należy osadzić część zieloną choinki na pniu. Następnie pozostaje jedynie rozłożyć i wymodelować gałęzie choinki według własnych zapatrywań.

WAŻNE !!! Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy materiały najwyższej jakości. W związku z tym aby gałęzie naszych choinek były sztywne, nieopadające ( a przy tym dające się układać i formować) wykorzystujemy szeroką gamę drutów od średnice 1,0 mm aż do 2,8 mm.

Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić szczególną uwagę na metalowe elementy choinki. Świerk Konrad 180 cm składa się z 2 części. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.


 
                             

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.
Pudełko w którym otrzymają Państwo Świerk Konrad na pniu posiada specjalne otwory które zapewniają cyrkulacje powietrza dzięki czemu naturalny pień ”oddycha” co zapobiega jego niszczeniu.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Świerk Konrad na pniu jest również w wysokości 220 cm

 Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

KOP180

Opis

Wysokość choinki:
180 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
80 cm
Ilość gałązek:
276
Waga choinki ( z kartonem)
6,00 kg
Rodzaj stojaka:
drewniany
Wymiary Kartonu w cm:
25 x 25 x 120
Ilość części choinki
2
Wysokość pnia
85 cm
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.