Świerk Syberyjski 220 cm
  • Świerk Syberyjski 220 cm
  • Świerk Syberyjski 220 cm
  • Obecnie brak na stanie

Świerk Syberyjski 220 cm

598,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie Ilość
0 recenzje

Świerk Syberyjski wysokość 220 cm

Świerk Syberyjski: Propozycja z gatunku choinek PE.

Jest to choinka zbudowana zarówno z gałązek klasycznych ( folia pcv) jak i gałązek PE (polietylen) Gałązki klasyczne wykonane są z folii w jasnym i średnim odcieniu zieleni, są przeplecione przy rdzeniu krótkimi igłami (około 5 mm) w kolorze średniego brązu. Tego typu gałązki stanowią wypełnienie choinki natomiast gałązki PE stanowią jej zewnętrzna część. Są one złączone z gałązkami tradycyjnymi metodą szycia, co eliminuje kłucie choinki.
Gałązki PE są dwukolorowe,  dół i środek gałązki są  w kolorze średniej zieleni natomiast końcówki gałązki są w kolorze jasnej zieleni. Świerk Syberyjski ma bardzo naturalny wygląd, przypomina naturalna choinkę.

Poprawne rozłożenie choinki:
Po wyjęciu choinki z kartonu w pierwszej kolejności należy poprawnie założyć stojak, aby móc połączyć z sobą wszystkie elementy choinki.


Zdjęcie poglądowe.
Gdy dolna część choinki ustawiona jest stabilnie na stojaku należy dołączyć do nie pozostałe elementy i przystąpić do rozłożenia gałęzi choinki.
Po rozłożeniu można wymodelować gałązki według własnego uznania tak, aby uzyskać najbardziej pożądany kształt choinki.
  Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Sosna Świerk Syberyjski 220 cm cm złożony jest z 3 części.  Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

WAŻNE !!! Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić szczególna uwagę na metalowe elementy.
Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, m.in. szeroką gamę drutów  o różnych średnicach ( od 1,0 m  aż po 2,8 mm) Dzięki zastosowaniu tego rodzaju drutów możemy uzyskać gałązki sztywne, nie opadające, i nie uginające się pod ciężarem nawet cięższych ozdób.

Prawidłowy pomiar choinki

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Świerk Syberyjski dostępny jest również w wysokości 180 cm

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

ŚS220

Opis

Wysokość choinki:
220 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
135cm
Ilość gałązek:
611
Waga choinki ( z kartonem)
10,00 kg
Rodzaj stojaka:
metalowy
Wymiary Kartonu w cm:
35 x 35 x 120
Ilość części choinki
3

16 innych produktów w tej samej kategorii: