Jodła Exclusive 220 cm
  • Jodła Exclusive 220 cm
  • Jodła Exclusive 220 cm

Jodła Exclusive 220 cm

812,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje

Jodła Exclusive 220 cm

Jodła Exclusive: Nasza propozycja z kategorii choinek PE

Jodła Exclusive jest choinką zbudowaną z połączenia gałązek zarówno klasycznych, z folii PCV jak i z gałązek PE ( polietylen)
Gałązki tradycyjne wykonane są z folii w kolorze jasnej zieleni (dłuższe około 3 cm igły) w połączeniu z folią brązową ( krótkie igły przy skręcie gałązki – około 5 mm). Do nich (po zewnętrznej części gałęzi) doszyte są gałązki PE (metoda szycia gałązek nićmi, nie kłuje). Gałązki PE wykorzystane w Jodle Exclusive kolorystycznie współgrają z gałązkami foliowymi, również są w kolorze jasnej zieleni, mają smukły kształt i około 1,5 cm igłę. Jodła Exclusive jest choinką które wygląda bardzo naturalnie, sama w sobie stanowi ozdobę.


Jak poprawnie należy rozłożyć choinkę:

Po wyjęciu choinki z kartonu należy na jej dolna część nałożyć stojak ( w komplecie do każdej choinki)


Po osadzeniu dolnej części choinki stabilnie na stojaku należy dołączyć pozostałe jej części i przystąpić do rozkładania i modelowania gałązek.
! Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, w tym szeroką gamę drutów od średnicy 1,0 mm aż po 2,8 mm. Dzięki takim połączeniom gałązki naszych choinek nie odkształcają się, nie załamują i nie opadają nawet pod ciężarem dużych ozdób. WAŻNE!!!
Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na ostre elementy.
Jodła Exclusive 220 cm złożona jest z 4 części. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Poprawny pomiar choinki

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Jodła Exclusive dostępna jest również w wysokościach: 
120 cm, 150 cm, 180 cm , 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

EX220

Opis

Wysokość choinki:
220 cm ( +/- 3 % )
Średnica dolna choinki:
135cm
Ilość gałązek:
1157
Waga choinki ( z kartonem)
14,00 kg
Rodzaj stojaka:
metalowy
Wymiary Kartonu w cm:
35 x 35 x 120
Ilość części choinki
4

16 innych produktów w tej samej kategorii: