Jodła Exclusive Lux 220 cm

1 079,94 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie Ilość

Jodła Exclusive Lux 220 cm

Jodła Exclusive Lux: Nasza propozycja z kategorii choinek PE

Jodła Exclusive Lux jest choinką zbudowaną w 100 % z  gałązek PE ( polietylen) Są one w kolorze jasnej zieleni. Jedynie krótka część gałęzi w głębi choinki (oraz jej pień) owinięta jest folią pcv ( w kolorze odpowiadającym gałązkom) Gałązki Jodły Exclusive Lux są szyte (nićmi) dlatego w dużym stopniu wyeliminowany jest czynnik kłucia choinki. Choinka ta test niezwykle realistyczna, niemalże niczym nie odbiega od naturalnej, żywej choinki.

Jak poprawnie należy rozłożyć choinkę:

Po wyjęciu choinki z kartonu należy na jej dolna część nałożyć stojak ( w komplecie do każdej choinki)
Po osadzeniu dolnej części choinki stabilnie na stojaku należy dołączyć pozostałe jej części i przystąpić do rozkładania i modelowania gałązek.
! Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, w tym szeroką gamę drutów od średnicy 1,0 mm aż po 2,8 mm. Dzięki takim połączeniom gałązki naszych choinek nie odkształcają się, nie załamują i nie opadają nawet pod ciężarem dużych ozdób.
WAŻNE!!!

Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na ostre elementy. Jodła Exclusive Lux  220 cm złożona jest z 4 części. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Poprawny pomiar choinki

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Jodła Exclusive Lux dostępna jest również w wysokościach: 
180 cm i 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

 

 

EXL220

Opis

Wysokość choinki:
220 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
135cm
Ilość gałązek:
773
Waga choinki ( z kartonem)
11,20 kg
Rodzaj stojaka:
metalowy
Wymiary Kartonu w cm:
35 x 35 x 120
Ilość części choinki
4
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.