Sosna Natalia 150 cm

  135,00 zł
  Brutto

  Sosna Natalia wysokość 150 cm

  Poprzednia najniższa cena: 135

  Sosna Natalia: Choinka z kategorii żyłkowych ( włókno pcv). Jest to alternatywna propozycja dla tradycyjnych choinek z folii pcv. Choinka żyłkowa, inaczej z włókna pcv charakteryzuje się rozłożystą gałązką, zbudowana z wielu pojedynczych igieł / włókien o malowanych na biało końcówkach ( długość pojedynczego włókna około 5 cm ). Podobnie jak w przypadku choinek tradycyjnych z folii pcv, choinka żyłkowa posiada krótkie brązowe igły ( o długości około 5 mm) przy samym skręcie gałązki aby nadać jej naturalnego charakteru.
  Sosna Natalia jest choinką bardzo gęstą, bez prześwitów, jest również ze względu na tworzywo z którego jest zbudowana bardzo rozłożysta. Tego typu choinka nie wymaga dużej ilości dekoracji. Sosna Natalia w wysokości 150 cm składa się z 1 części.
  Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia
  .

  Montaż choinki: aby poprawnie rozłożyć choinkę należy rozpocząć od jej dolnej części a mianowicie, trzeba osadzić nogi stojaka w korpusie ( który jest osadzony na pniu choinki ) Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to, aby stojak na montować w pozycji leżącej, bowiem w ten sposób można doprowadzić do mechanicznego uszkodzenia stojaka.
  Gdy już ustawimy stabilnie dolna cześć choinki, możemy śmiało przystąpić do złożenia w całość pozostałych jej części. Gdy już choinka będzie złożona można rozpocząć kształtowanie i modelowanie jej gałązek.


  zdjęcie poglądowe

  UWAGA!!! Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na metalowe elementy.

  Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy szeroką gamę drutów, od średnicy 1,0 mm aż po 2,8 mm. Dzięki zastosowaniu tak różnorodnych drutów jesteśmy w stanie uzyskać gałązki, które nie opadają, nie odkształcają się i nie załamują.

  Poprawny pomiar choinki:

  Opakowanie:

  Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

  Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

  Sosna Natalia dostępna jest również w wysokościach: 
  70 cm, 90 cm, 120 cm, 180 cm, 220 cm, 240 cm.

  Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

   

   

     NA150

  Opis

  Wysokość choinki:
  150 cm ( + / - 3 % )
  Średnica dolna choinki:
  100cm
  Ilość gałązek:
  90
  Waga choinki ( z kartonem)
  5,00 kg
  Rodzaj stojaka:
  plastikowy
  Wymiary Kartonu w cm:
  25 x 25 x120
  Ilość części choinki
  1

  Brak recenzji użytkowników.

  Produkty powiązane ( 8 innych produktów w tej samej kategorii )