Sosna Klara strzępiona 240 cm
  • Sosna Klara strzępiona 240 cm
  • Sosna Klara strzępiona 240 cm
  • Sosna Klara strzępiona 240 cm

Sosna Klara strzępiona 240 cm

276,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 276

Sosna Klara wysokość 240 cm

Sosna Klara: Choinka z kategorii żyłkowych ( włókno pcv). Jest to alternatywna propozycja dla tradycyjnych choinek z folii pcv. Choinka żyłkowa, inaczej z włókna pcv charakteryzuje się rozłożystą gałązką, zbudowana z wielu pojedynczych igieł / włókien o  postrzępionych na końcach ( długość pojedynczego włókna około 5 cm ). Podobnie jak w przypadku choinek tradycyjnych z folii pcv, choinka żyłkowa posiada krótkie brązowe igły ( o długości około 5 mm) przy samym skręcie gałązki aby nadać jej naturalnego charakteru.
Sosna Klara jest choinką bardzo gęstą, bez prześwitów, jest również ze względu na tworzywo z którego jest zbudowana bardzo rozłożysta. Tego typu choinka nie wymaga dużej ilości dekoracji. Sosna Klara 240 cm składa się z 3 części.
Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia
.

Montaż choinki: aby poprawnie rozłożyć choinkę należy rozpocząć od jej dolnej części a mianowicie, trzeba osadzić nogi stojaka w korpusie ( który jest osadzony na pniu choinki ) Koniecznie trzeba zwrócić uwagę na to, aby stojak na montować w pozycji leżącej, bowiem w ten sposób można doprowadzić do mechanicznego uszkodzenia stojaka.
Gdy już ustawimy stabilnie dolna cześć choinki, możemy śmiało przystąpić do złożenia w całość pozostałych jej części. Gdy już choinka będzie złożona można rozpocząć kształtowanie i modelowanie jej gałązek.


zdjęcie poglądowe

UWAGA!!! Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na metalowe elementy.

Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy szeroką gamę drutów, od średnicy 1,0 mm aż po 2,8 mm. Dzięki zastosowaniu tak różnorodnych drutów jesteśmy w stanie uzyskać gałązki, które nie opadają, nie odkształcają się i nie załamują.

Poprawny pomiar choinki:

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Sosna Klara dostępna jest również w wysokościach: 
70 cm, 90 cm, 120 cm, 150 cm, 180 cm, 220 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

 

 

KLS240

Opis

Wysokość choinki:
240 cm ( + /- 3 % )
Średnica dolna choinki:
130cm
Ilość gałązek:
245
Waga choinki ( z kartonem)
11,00 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
40 x 50 x 120
Ilość części choinki
3

16 innych produktów w tej samej kategorii: