Choinka mała juta śnieżona 60 cm
  • Choinka mała juta śnieżona 60 cm
  • Choinka mała juta śnieżona 60 cm
  • Obecnie brak na stanie

Choinka mała juta śnieżona 60 cm

26,45 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie Ilość
0 recenzje

Choinka mała juta śnieżona 60 cm

Choinka mała śnieżona w jucie:

Wersja choinki standardowej w małym rozmiarze. Choinka mała w rozmiarze 60 cm wyprodukowana jest z wysokiej jakości folii pcv, posiada dwukolorową igłę , w odcieniu jasnej i średniej zieleni. Choinka w późniejszych etapach produkcji pokrywana jest permanentnie sztucznym białym śniegiem. Jest on powiązany z klejem, dlatego nie obsypuje się i  nie wykrusza. Tak przygotowane drzewko wygląda bardzo naturalnie i  nie wymaga dużej ilości dekoracji.

 

Choinka mała śnieżona juta w rozmiarze 60 cm osadzona jest na plastikowym stojaku o okrągłej podstawie, owinięty jest on naturalna chustą jutową. Choinka jest stabilna. Po wyjęciu choinki z opakowania, należy ją jedynie ustawić i wymodelować gałązki. Podczas modelowania choinki należy zwrócić uwagę na jej metalowe elementy z uwagi na to iż do produkcji choinki został wykorzystany drut.
(w naszej produkcji używamy drutów różnych średnic, począwszy od 1,0 mm po m.in. 2,8 mm )
Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.


zdjęcie poglądowe stojaka:

Jak prawidłowo należy zmierzyć choinkę:

 

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Choinka mała śnieżona juta dostępna jest również w wysokościach:
40 cm / 80 cm

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

CMJŚ60

Opis

Wysokość choinki:
60 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
35cm
Ilość gałązek:
66
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: