Jodła Gumiś Śnieżony 240 cm
  • Jodła Gumiś Śnieżony 240 cm
  • Jodła Gumiś Śnieżony 240 cm

Jodła Gumiś Śnieżony 240 cm

1 056,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 1056

Jodła Gumiś Śnieżony 240 cm

Jodła Gumiś Śnieżony: propozycja z gatunku choinek PE, pokryta sztucznym śniegiem.
Jest to Jodła złożona z gałązek mix, zarówno tradycyjnych z folii pcv jak i z gałązek PE (polietylen). Gałązki tradycyjne, foliowe posiadają igły w kolorze średniej zieleni, przeplecionej przy rdzeniu gałązki igłami w kolorze brązu. Pojedyncze gałązki PE umiejscowione są na zewnętrznej części gałęzi choinki. Są dwukolorowe, dół tipsa jest w kolorze ciemnej zieleni, natomiast góra tipsa w kolorze średniej zieleni co sprawia, że gałązka wygląda jak z młodym odrostem. Gałązki PE są zszyte nićmi z gałązką foliową (nie kłuje).  Choinka z gałązkami PE jest niezwykle trwałą,  efektowna i do złudzenia  przypomina żywą choinkę.
Gałęzie naszych choinek są przytwierdzone do pnia na stałe, co jest bardzo wygodne i znacznie ułatwia rozkładanie i składanie sztucznej choinki.


Poprawne rozłożenie choinki:
W należytym rozłożeniu choinki będzie pomocna instrukcja dołączona do każdej z nich. Jodła Gumiś Śnieżony w rozmiarze 220 cm składa się z 3 części. Po wyjęciu z kartonu należy ostrożnie zamontować stojak. Korpus stojaka zamontowany jest na pniu choinki, należy ostrożnie włożyć do niego nogi.
O czym należy pamiętać, aby nie składać stojaka w pozycji leżącej choinki, nieodpowiedni nacisk może spowodować uszkodzenie stojaka.

Następnie, po ustawieniu stabilnie dolnej części choinki należy dołączyć pozostałe jej części i przystąpić do rozkładania i modelowania gałęzi. Zarówno gałązki z folii pcv jak i gałązki PE można modelować według własnego uznania tak, aby otrzymać najbardziej pożądany kształt choinki! Gałęzie naszych choinek są przymocowane do pnia głównego na stałe, nie ma konieczności montowania każdej gałęzi oddzielnie do pnia. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Co zapewnia naszym choinkom wysoką jakość:

Każda z naszych choinek wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, m.in. drutów o różnych średnicach ( od 1,0 mm aż po 2,8 mm )  Właśnie dzięki zastosowaniu kombinacji różnej grubości drutu otrzymujemy gałązki sztywne, nie opadające i nie uginające się pod ciężarem ozdób. UWAGA!!! Podczas rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na ostre elementy.

Poprawny pomiar choinki:

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w karton zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Jodła Gumiś dostępna jest również w wysokościach: 
120 cm, 150 cm, 180 cm , 220 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

 

GUŚ240

Opis

Wysokość choinki:
240 cm
Średnica dolna choinki:
145 cm
Ilość gałązek:
1309
Waga choinki ( z kartonem)
19,2 kg
Rodzaj stojaka:
metalowy
Wymiary Kartonu w cm:
40x50x120
Ilość części choinki
3

16 innych produktów w tej samej kategorii: