Sosna Verona Biała 220cm
  • Sosna Verona Biała 220cm
  • Sosna Verona Biała 220cm
  • Sosna Verona Biała 220cm
  • -10%
  • - 10%

Sosna Verona Biała 220cm

250,00 zł
225,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 225

Sosna Verona Biała 220

Verona biała posiada trójkolorową igłę. Krótkie brązowe igły (około 5 mm) stanowią podstawę gałązki, imitują naturalny pęd gałęzi, natomiast dłuższe igły (około 4 cm) są zarówno w ciemnej jak i pośredniej zieleni. Są z folii matowej. Gałązki choinki są bardzo różnorodne i w większości zdobione (jedynie gałązki w głębi choinki są tradycyjne zarówno pod względem budowy (cięcie bez szpica) jak i koloru (bez zdobień). Gałązki malowane są białą farbą. Sosna Verona posiada również naturalną szyszkę.

Ustawienie choinki:

Aby poprawnie rozłożyć choinkę należy po wyjęciu jej z kartonu zamontować nogi stojaka ( korpus stojaka osadzony na pniu choinki) w dolnej części choinki. Ważną rzeczą jest, aby stojaka nie składać w pozycji leżącej choinki. Może to spowodować jego mechaniczne uszkodzenie. Pomocna będzie instrukcja montażu dołączona do drzewka.
Po osadzeniu choinki na stojaku, należy złączyć razem pozostałe jej części, a następnie przystąpić do jej wymodelowania. Sosna Weronika w wysokości 220 cm składa się z 3 części.

Podstawą każdej naszej choinki są wysokiej jakości produkty z których wykonujemy drzewka. Aby nasze choinki były stabilne, a ich gałązki sztywne i nie uginające się do produkcji wykorzystujemy szeroką gamę drutów ( od 1,0 mm do 2,8 mm). Dzięki zastosowaniu różnych grubości drutu mogą Państwo liczyć, że gałązki choinek nie będą się odkształcać, deformować i uginać pod ciężarem ozdób. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

CO WAŻNE !!! Należy zachować szczególną  ostrożność podczas rozkładania i modelowania choinki z uwagi na ostre elementy.

Poprawny pomiar choinki:

 Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Sosna Weronika dostępna jest również w wysokościach: 
 120 cm , 150 cm, 180 cm, 240 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

VEB220

16 innych produktów w tej samej kategorii: