Jodła Renata Silver 240 cm
  • Jodła Renata Silver 240 cm
  • Jodła Renata Silver 240 cm

Jodła Renata Silver 240 cm

358,00 zł
Brutto
Ilość
0 recenzje
Poprzednia najniższa cena: 358

Jodła Renata Silver 240 cm

Jodła Renata Silver – choinka z kategorii ekskluzywnych. Jodła Renata Silver jest choinką o klasycznej budowie. Dzięki niej ma bardzo naturalny wygląd. Jej gałązki są smukłe i wąskie, mają twardą igłę w kolorze szarym ( długość igły około 3 cm). Przy skręcie gałązki znajdują się krótkie, około 5 mm igły w kolorze ciemnego brązu, co nadaje gałązkom choinki naturalnego wyglądu. Jodła Renata Silver posiada charakterystyczne gałązki ścięte w szpic (po zewnętrznej części choinki),  jej wypełnienie natomiast stanowią gałązki o klasycznym cięciu (gałązki wewnątrz choinki, usytuowane bliżej pnia).


Montaż choinki:  Choinkę należy osadzić na stojaku ( korpus stojaka jest osadzony na pniu choinki i stanowi jej integralną część) poprzez umieszczenie nóg stojaka w korpusie. Należy zwrócić uwagę podczas składania stojaka, aby nie był on montowany na leżąco, może to spowodować jego uszkodzenie.

Jodła Renata Silver 180 cm złożona jest z 3 części. Produkt  przeznaczony jest do użytku wewnętrznego, należy przechowywać go w suchym i zacienionym miejscu, z dala od ognia.

Po złożeniu stojaka należy połączyć wszystkie elementy choinki a następnie przystąpić do rozłożenia i wymodelowania gałązek.
Do produkcji naszych choinek wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, w tym szeroki wachlarz drutów o różnych średnicach ( od 1,0 mm do 2,8 ). Dzięki takiemu zastosowaniu gałązki naszych choinek są sztywne, nieopadające a przy tym dające się swobodnie układać i kształtować.

UWAGA!!! W trakcie rozkładania i modelowania choinki należy zwrócić uwagę na metalowe elementy. 

Poprawny pomiar choinki:

 

Opakowanie:

Choinkę otrzymują Państwo zapakowaną w  karton  zabezpieczający ją w transporcie i pozwalający na jej wygodne przechowywanie poza sezonem.

Zdjęcia choinek w naszym sklepie internetowym są realnymi zdjęciami produktu, kupują Państwo to, co widzą. Nasze choinki i ozdoby prezentowane są  bez wykorzystania zabiegów foto-edycji mających na celu sztuczne upiększenie produktu!!!

Jodła Renata Silver dostępna jest również w wysokościach: 
  120 cm , 150 cm, 180 cm, 220 cm.

Zabrania się kopiowania zdjęć i opisów ( w całości lub części) bez zgody właściciela.

 

RES240

Opis

Wysokość choinki:
240 cm ( + / - 3 % )
Średnica dolna choinki:
140 cm
Ilość gałązek:
1225
Waga choinki ( z kartonem)
12,8 kg
Rodzaj stojaka:
plastikowy
Wymiary Kartonu w cm:
35 x 35 x 120
Ilość części choinki
1

16 innych produktów w tej samej kategorii: